Aktualności

Atlas: Mistrz jest w każdym z nas! Kolejne starcie Kamila Stocha i Przemysława Dynaka!

21.02.2017

Już dziś możemy oglądać drugą rundę pojedynku mistrzów! Przemysław Dynak – Certyfikowany Fachowiec ATLAS oraz Kamil Stoch – dwukrotny mistrz olimpijski i mistrz świata w skokach narciarskich będą musieli zmierzyć się z nowymi zadaniami. Kto poradzi sobie lepiej? Czy tym razem Kamil Stoch okaże się lepszy? Premiera drugiego odcinka rywalizacji Mistrz Jest w Każdym z Nas! na kanale YouTube oraz Facebook’u firmy Atlas.

W drugim pojedynku Kamil Stoch będzie musiał zmierzyć się z pomalowaniem ściany produktem ATLAS Optifarba, a Przemysław Dynak – podołać treningowi ekwilibrystycznemu skoczków i przepłynąć po rzędzie piłek. Który z mistrzów lepiej podoła nowemu zadaniu?

Pojedynek Mistrzów!

W ramach projektu "Mistrz jest w każdym z nas", Kamil Stoch - najlepszy polski skoczek narciarski i Przemysław Dynak - Certyfikowany Fachowiec ATLAS, zamienili się pracą i przez dwa dni będą wykonywać zadania z nieznanych sobie dziedzin. W pierwszym odcinku lepiej poradził sobie Przemysław Dynak. Czy uda mu się utrzymać prowadzenie, czy może rewanż Kamila doprowadzi do remisu? Odpowiedź poznamy w poniedziałek, 20 lutego na kanale YouTube oraz Facebook’u firmy Atlas.

Kliknij i zobacz co będzie się działo!

źródło i zdjęcia: Grupa Atlas

Atlas: Mistrz jest w każdym z nas!  Kolejne starcie Kamila Stocha i Przemysława Dynaka!

Firma powiązana:

Grupa Atlas

Telefon 42 631 88 00, 42 631 89 55
www.atlas.com.pl
atlas@atlas.com.pl

Grupa Atlas
Zobacz produkty: