Aktualności

Nowa odsłona internetowego sklepu budowlanego Xella Polska

08.02.2017

W styczniu 2017 roku uruchomiono udoskonaloną wersję internetowego sklepu producenta materiałów budowlanych Ytong, Silka i Multipor. Xella Polska oferuje szybką i wygodną sprzedaż online akcesoriów i narzędzi niezbędnych podczas budowy w technologii murowania cienkospoinowego. Przez internet można zamówić też specjalne usługi jak szkolenia na budowie czy przeliczenia ilości materiałów budowlanych według projektu.

Xella Polska, lider energooszczędnych rozwiązań w budownictwie jest prekursorem sprzedaży internetowej w segmencie producentów budowlanych.

Nasz sklep online działa z sukcesami od lat. Postanowiliśmy go w ostatnim czasie udoskonalić. Nasi stali Klienci od początku tego roku z pewnością zauważą odświeżony layout strony i jeszcze wygodniejszą nawigację – tłumaczy Krzysztof Snopek, kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży Xella Polska sp. z o.o. odpowiedzialny za projekt modernizacji strony internetowej sklep.xella.pl.

Sklep zyskał nowy silnik, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie kupować narzędzia czy usługi niezależnie od urządzenia. Zakupy są równie proste na komputerze, jak i na tablecie czy smartfonie, co jest zasługą pełnej responsywności strony.

Dbamy nie tylko o wygodę zakupów naszych Klientów, ale i ich bezpieczeństwo. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych, również sam proces płatności jest w pełni zabezpieczony – dodaje Snopek.

Internetowy sklep Xella Polska oferuje dziesiątki narzędzi budowlanych i akcesoriów niezbędnych lub przydatnych podczas budowy w systemach Ytong, Silka i Multipor. W bogatej ofercie producenta można znaleźć m.in. systemowe kielnie Ytong lub Silka w każdej dostępnej szerokości odpowiadającej szerokościom murowanych bloczków, szeroki wybór pił do cięcia elementów z betonu komórkowego czy silikatów. Do tego ubrania w limitowanych seriach z logotypami Ytong lub Silka, worki z zaprawami czy dodatkowe narzędzia.

Oprócz tego Xella oferuje w swoim sklepie online zakup usług, w tym szkolenia na budowie dla ekipy wykonawców czy obliczanie ilości materiałów na potrzeby budowy domu jednorodzinnego według projektu.

Usługa przeliczania projektu może przynieść inwestorowi olbrzymią korzyść – znając ilość potrzebnych materiałów budowlanych, zamawia dokładnie to, co jest potrzebne, ograniczając starty na budowie i niepotrzebne koszty – przekonuje Krzysztof Snopek.

Dla osób planujących ocieplenie od wewnątrz za pomocą systemu Multipor (np. w mieszkaniu w zabytkowej kamienicy) przydatny będzie zakup analizy cieplno-wilgotnościowej przegrody. Ta zaawansowana technologicznie usługa, bazująca na niestacjonarnym wirtualnym modelu przepływu ciepła i wilgoci przez ścianę lub strop, umożliwia wybór optymalnej grubości materiału termomodernizacyjnego.

Ponadto sklep Xella Polska oferuje szereg multimediów i poradników budowlanych, które ułatwią budowę nie tylko profesjonalnym wykonawcom – także inwestorzy mogą dzięki nim podnieść swój poziom wiedzy w tym zakresie.

Zamów profesjonalne narzędzia, akcesoria lub usługi Ytong Silka Multipor nie wychodząc z domu! Wejdź na stronę: https://sklep.xella.pl/

źródło i zdjęcia: Xella Polska

Nowa odsłona internetowego sklepu budowlanego Xella Polska
Zobacz produkty: