Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Domy i konstrukcje

Zaprojektuj dom z firmą Honka

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2017-02-06

Od wstępnego projektowania po wybór palety kolorów i proces budowy, nasz zespół ekspertów będzie do Państwa dyspozycji na każdym etapie budowy domu.

Chociaż wiele osób wybiera swój wymarzony dom bezpośrednio z naszego obszernego katalogu, chcemy również spełniać nawet najbardziej wyjątkowe marzenia. Pierwszym krokiem w budowie domu jest rozważenie zarówno osobistych życzeń jak i lokalizacji przyszłego domu. Dlatego też jest dla nas ważne, aby byli Państwo częścią całego procesu od pierwszego pociągnięcia pióra architekta.

Pierwszym krokiem we wszystkich naszych usług projektowych jest ocena Państwa potrzeb i życzeń. Następnie tworzymy plany budynku i ścian oraz plany i rysunki wymagane przez władze budowlane. Na koniec dostarczamy firmie budowlanej szczegółową instrukcję w celu upewnienia się, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Koszty planowania zostaną odliczone od całkowitej ceny projektu budowlanego. Prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem Honki, dzięki czemu będziemy mogli rozpocząć planowanie Państwa wymarzonego domu dzisiaj.

Co proponują eksperci

Po wybraniu domu firmy Honka, nasz zespół ekspertów będzie do Państwa dyspozycji na każdym etapie budowy. Od wstępnego projektowania po wybór palety kolorów, będziemy upewniać się, że każdy element domu jest na właściwym miejscu. Często proces projektowania zaczyna się od małego detalu, który prowadzi do wielkiego pomysłu. Od wysokich wież i wspaniałych płaszczyzn do eleganckich połączeń drewna z materiałami takimi jak szkło i kamień. Praktycznie nie mamy żadnych ograniczeń w wykorzystaniu zalet bali drewnianych.

Projektowanie z wykorzystaniem najnowszych technologii

Nasi architekci korzystają z najbardziej zaawansowanych rozwiązań i programów dostępnych na rynku, co daje im realne poczucie rzeczywistej przestrzeni, którą projektują. Podczas procesu projektowania tworzony jest trójwymiarowy wizualny model budynku, dzięki czemu można łatwo dostosować i udoskonalić szczegóły. Model Państwa przyszłego domu może być nawet nałożony na fotografię miejsca budowy, co pozwoli stwierdzić czy dom będzie się dobrze komponował z otoczeniem.

źródło i zdjęcia: Findrewno

Pozostałe aktualności
Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska wrzesień - październik 2019

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny