Aktualności

Puławskie Biuro Handlowe firmy Galeco już otwarte!

10.04.2012

Kolejne, ósme Biuro Handlowe Galeco zostało w ostatnim czasie otwarte w Puławach, by ułatwić klientom dostęp do orynnowania Galeco wykonanego z najwyższej jakości stali oraz PVC.

Nowo otwarte Biuro Handlowe firmy Galeco w Puławach to jedno z ośmiu istniejących już punktów sprzedaży. W nowym salonie wszyscy zainteresowani będą mogli bliżej zapoznać się z właściwościami nowoczesnych systemów rynnowych, systemów odwodnień oraz odwodnień liniowych. W Biurze Handlowym w Puławach dostępne będą sztandarowe produkty Galeco, a także wszelkie nowości, które pojawią się na rynku w tym roku. Do dyspozycji inwestorów, architektów oraz wykonawców pozostają doradcy, którzy pomogą dobrać idealnie pasujące do potrzeb danego budynku rozwiązanie odprowadzające wodę deszczową.

Biuro Handlowe Galeco w Puławach to miejsce, w którym każdy otrzyma fachową obsługę, profesjonalne doradztwo, a przede wszystkim możliwości zakupu najwyższej jakości systemów rynnowych Galeco. Od ponad 16 lat dostarczamy na rynek rozwiązania odprowadzania wody deszczowej, stale poszerzamy ofertę produktową, a także ilość firmowych punktów sprzedaży. Rozrastająca się sieć Biur Handlowych Galeco jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie inwestorów na salony ułatwiające zakup kompletnych rozwiązań odprowadzania wody deszczowej” – wyjaśnia Tomasz Piotrowski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży z firmy Galeco.

Biuro Handlowe firmy Galeco w Puławach jest zlokalizowane niemal w samym centrum miasta, a dzięki dużej powierzchni magazynowej jest w stanie zaopatrzyć klientów z Lubelszczyzny i Polski wschodniej. Firmowa sieć sprzedaży produktów firmy Galeco, powstała w oparciu o Biura Handlowe zlokalizowane w całej Polsce, umożliwia architektom, inwestorom oraz wykonawcom dotarcie do innowacyjnych rozwiązań odprowadzania wody deszczowej. Wysokiej jakości kompletne systemy rynnowe, rewolucyjne elementy ułatwiające montaż orynnowania, a także fachowe doradztwo powodują, że zakupu rynien do naszego domu warto dokonać właśnie w takich miejscach.

Źródło: Galeco

Więcej

Firma powiązana:

Galeco

Telefon 801 623 626 (Infolinia)
www.galeco.pl
galeco@galeco.pl

Galeco