Aktualności

Farby termoizolacyjne Phoenix EcoTherm

19.01.2017

Phoenix EcoTherm Facade – energooszczędna farba termoizolacyjna do malowania fasad. Na podstawie badań w akredytowanym ośrodku badawczym udowodniono, że po aplikacji tej farby zmniejsza się zużycie energii dla chłodzenia budynku mieszkalnego czy przemysłowego do ok. 58%.

Realny spadek temperatury wewnątrz budynków zanotowano ok. 3oC, co pozytywnie wpłynęło na oszczędność energii do 8 kWh/m2.

Phoenix EcoTherm Roof – energooszczędna, hybrydowa membrana do malowania i uszczelniania dachu. Na podstawie badań w akredytowanym ośrodku badawczym udowodniono, że po aplikacji tej farby zmniejsza się zużycie energii dla chłodzenia budynku mieszkalnego czy przemysłowego do ok. 43%. Realny spadek temperatury wewnątrz budynków zanotowano do ok. 3oC, co pozytywnie wpłynęło na oszczędność energii do 6 kWh/m2.

Realny spadek temperatury wewnątrz budynków zanotowano do ok. 3oC

Phoenix EcoTherm Interior – energooszczędna farba do powierzchni wewnętrznych, o zaawansowanym technologicznie składzie, zaprojektowana tak, aby przyczynić się do podniesienia komfortu termicznego oraz efektywności energetycznej pomieszczenia. Po pomalowaniu ścian w pomieszczeniach znacznie polepsza się ruch ciepłego powietrza, czyli przyczynia się do podwyższenia temperatury o około 3-5oC, nie zmieniając żadnych innych parametrów w ogrzewaniu.

Po pomalowaniu ścian w pomieszczeniach znacznie polepsza się ruch ciepłego powietrza

źródło i zdjęcia: Phoenix Distribution

Farby termoizolacyjne Phoenix EcoTherm
Zobacz produkty: