Aktualności

"Inspirations close to you" - Pfleiderer zaprasza na targi BAU 2017

09.01.2017

Już niedługo, w dniach od 16 do 21 stycznia 2017 roku, w wyjątkowy i w pełni zintegrowany sposób Pfleiderer zaprezentuje się i swoje nowe produkty podczas BAU - wiodących targów architektury, materiałów i systemów. Co pokaże w Monachium na stoisku nr 320 w hali 5B.

W ciągu ostatnich miesięcy firma dopasowała swoje spółki córki pod względem struktury i zintegrowała je z Pfleiderer Group S.A. W ten sposób nie tylko umocniła swoją pozycję wiodącego europejskiego producenta wyrobów drewnopochodnych, ale także stworzyła nową, jednolitą w całym koncernie kolekcję produktów.
Pod hasłem: "Inspirations close to you" nowa kolekcja obejmuje szeroki wachlarz płyt drewnopochodnych o różnych zastosowaniach i aż 360 dekorów, które dostępne są na całym świecie - w większości w jednolitej kolorystyce. Wzory te zostały konsekwentnie dopasowane do danego środowiska życia i docelowych typografii. Na targach BAU producent wyrobów drewnopochodnych chce zaprezentować je po raz pierwszy szerszej grupie fachowców.

W ciągu ostatnich miesięcy firma dopasowała swoje spółki córki pod względem struktury i zintegrowała je z Pfleiderer Group S.A.

Na całym świecie zasada "One Face to the Customer"

Zintegrowana międzynarodowo grupa Pfleiderer skupia swoją ofertę w coraz większej mierze na produktach wyższej jakości o innowacyjnych dekorach i strukturach.

- "W roku 2017 zainwestujemy znów ok. 50–60 milionów euro we wzrost produktywności naszych fabryk". - zapowiada Michael Wolff, Prezes Zarządu Pfleiderer Group S.A.

- "Dzięki najnowszym technologiom możemy ponadto coraz bardziej przychylić się do potrzeb naszych klientów - niezależnie od tego, w którym zakątku Europy mieszkają."

Zgodnie z zasadą "One Face to the Customer" Pfleiderer chce się jednolicie prezentować na arenie międzynarodowej - począwszy od usług marketingowych przez programy akademii, aż po asortyment produktów.

- "Poprzez kolekcję obejmującą cały koncern stworzyliśmy ofertę dekorów, struktur i formatów wyjątkową na całej swojej rozciągłości". - stwierdza Michael Wolff.

- "Tym samym, bardziej niż kiedykolwiek, spełniamy nasz wymóg bycia wiodącym europejskim dostawcą wyjątkowych produktów drewnopochodnych wysokiej jakości. Oferujemy wybitne kompetencje w zakresie powierzchni dekoracyjnych, usługi serwisowe nastawione na klienta oraz, co równie ważne, konsekwentne działania długofalowe." - dodaje.

W dniach od 16 do 21 stycznia 2017 roku, w wyjątkowy i w pełni zintegrowany sposób Pfleiderer zaprezentuje się i swoje nowe produkty podczas BAU

Więcej o nowej kolekcji i strategii Pfleiderer Group, pan Michael Wolff opowie podczas specjalnej konferencji, która odbędzie się w poniedziałek, 16 stycznia br. w godz. 13-14 podczas targów BAU 2017. Miejsce: Sala konferencyjna, Centrum Prasowego East Messe München. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 11 stycznia na adres e-mail: eva-maria.janka@pfleiderer.com

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu, a także do odwiedzenia targowej ekspozycji Pfleiderer Group (hala B5, stoisko 320).

Do zobaczenia!

źródło i zdjęcia: Pfleiderer Prospan S.A.