Aktualności

Bolix w natarciu

21.03.2012

Wielotorowa aktywność prospołeczna to pozytywny trend w dzisiejszym biznesie. Kolejne projekty firmy Bolix pokazują, że można skutecznie łączyć działalność produkcyjną z pożytecznymi działaniami wspierającymi.

Bolix w natarciu. Sportowo, edukacyjnie, społecznie

Jak przystało na reprezentanta branży budowlanej, żywiecki producent systemów elewacyjnych postawił m.in. na sport. Jako sponsor pierwszoligowego Siedleckiego Klubu Koszykówki, angażuje się w budowanie pozycji samej drużyny, a jednocześnie w politykę kształtowania, tak ważnych na szczeblu lokalnym, postaw pro sportowych.

- Od 3 sezonów wspieramy SKK Siedlce, śledząc kolejne sukcesy, zapewniające klubowi miejsce w czołówce tabeli – mówi Tomasz Graboń, Dyrektor Marketingu firmy Bolix – Nowoczesne  przedsiębiorstwo powinno bowiem wykorzystywać swój potencjał w przedsięwzięciach, wykraczających poza zwykły przekaz promocyjny.

Aktywność tego typu można też ściśle łączyć z profilem firmy, czego przykładem jest zakończona właśnie kampania „Bolix edukuje”, przygotowująca uczniów z branży budowlanej do pracy w zawodzie. Natomiast wymiar społeczny ma aktualna akcja „Malarze uśmiechu”, w ramach której producent przekazał swoje farby na odmalowanie jednej z klinik dziecięcych. Do wypromowania kampanii wykorzystał przy tym swój profil na popularnym portalu społecznościowym.

Coraz częściej jesteśmy świadkami ciekawych inicjatyw świata biznesu, które służą wsparciu różnych przedsięwzięć społecznych. Zwycięstwa na boiskach, dzielenie się fachową wiedzą czy własnymi wyrobami to przykłady bardzo prostych, a jednocześnie skutecznych sposobów na to, by firma w pożyteczny sposób wykorzystywała swoje możliwości oraz pomysły na nieustanne rozwijanie działalności.

Bolix to jeden z liderów wśród producentów materiałów budowlanych, specjalizujący się w wytwarzaniu systemów elewacyjnych. Rocznie, przy użyciu klejów, tynków czy farb marki Bolix wykańczanych jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji. Z udziałem ok. 13% rynku, firma zajmuje czołowe miejsce w segmencie systemów dociepleń w Polsce.

Źródło: Bolix

Więcej

Firma powiązana:

Bolix

Telefon 33 475 0 600, 801 650 222
www.bolix.pl
marketing@bolix.pl

Bolix