Aktualności

Galeco Budowlaną Firmą Roku 2011

13.03.2012

Dnia 1 marca w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyła się tegoroczna Gala wręczenia dorocznych wyróżnień Builder Awards 2011.  Jest to wyróżnienie dla firm, instytucji, organizacji i uczelni wyższych działających na rzecz branży budowlanej lub wspierających ją swoją wiedzą, technologiami i usługami.

Mamy zaszczyt poinformować, że w oczach Kapituły Konkursu firma Galeco ponownie zasłużyła na wyróżnienie jako Budowlana Marka Roku 2011 w kategorii Producent Materiałów Budowlanych.

Certyfikat odebrał Prezes Galeco, Szczepan Buryło wraz z Wiceprezes Małgorzatą Buryło. Prezes firmy dodatkowo został wyróżniony za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku. Podobne wyróżnienie otrzymał także rok wcześniej.

Jesteśmy dumni, że dążenie Zarządu firmy oraz jej pracowników do ciągłego rozwoju produktów i usług jest corocznie doceniane i nagradzane przez środowisko branżowe. Ze swojej strony gratulujemy pozostałym Laureatom i życzymy dalszych sukcesów w bieżącym roku. Galeco Budowlaną Firmą Roku 2011!

Źródło: Galeco

Więcej

Firma powiązana:

Galeco

Telefon 801 623 626 (Infolinia)
www.galeco.pl
galeco@galeco.pl

Galeco