Aktualności

KONBET na targach BUD-GRYF 2012

12.03.2012

Lider systemów stropowych zaprezentuje swoją najnowszą ofertę podczas 21. Międzynarodowych Targów Budowlanych w Szczecinie. Największa impreza branży budowlanej w Polsce północno-zachodniej trwać będzie w dniach 16-18 marca.

Firma KONBET uczestniczy we wszystkich najważniejszych międzynarodowych imprezach branżowych w Polsce i w Europie. Nie zabraknie jej także na szczecińskich targach BUD-GRYF, podczas których zaprezentuje swoją najnowszą ofertę. Na stoisku firmy KONBET będzie można nie tylko porozmawiać ze specjalistami i doradcami producenta, ale także zapoznać się z nowościami produktowymi, takimi jak lekki strop panelowy SMART, kształtka wieńcowa TERMOBET, belka sprężona kratownicowa KONBET® i wiele innych. 

Firma KONBET jako pionier w budownictwie energooszczędnym uczestniczyć będzie także w budowie domu pasywnego na głównej hali targowej, w którym wykorzystane zostaną kształtka wieńcowa TERMOBET oraz nadproża strunobetonowe TERMO. Firmę KONBET będzie można znaleźć w hali głównej na stoisku nr 49.

Targi BUD-GRYF odbywają się już po raz 21. w Szczecinie, to jedna z największych imprez branży budowlanej w Polsce północno-zachodniej. Przedsięwzięcie gromadzi rocznie ok. 200 wystawców zarówno z kraju, jak i zagranicy. Międzynarodowe Targi Szczecińskie mogą pochwalić się z długą współpraca z niemieckimi Izbami Gospodarczymi, dzięki czemu BUD-GRYF odwiedza wielu przedsiębiorców zza naszej zachodniej granicy.  Imprezie towarzyszą Targi Energii Konwecjonalnej i Odnawialnej ENERGIA.

Źródło: Konbet

Więcej

KONBET na targach BUD-GRYF 2012

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: