Aktualności

Gala SUPERDEKARZ 2011 – I liga fachowców odebrała doroczne statuetki

08.03.2012

Sportowe komentarze Dariusza Szpakowskiego, piłkarskie skecze Kabaretu Skeczów Męczących, piękne cheerleaderki, biało-czerwone pompony i największe przeboje legendarnej grupy KOMBII.

A przede wszystkim najlepsi z najlepszych – SUPERDEKARZE roku 2011 ze statuetkami w dłoniach i wzruszeniem na twarzach. Tak w najkrótszej, sportowej relacji podsumować można Galę SUPERDEKARZ, która w miniony piątek, 2 marca, odbyła się w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. 100 najlepszych dekarzy z Polski kolejny raz pokazało, że są nie tylko mistrzami w swoim fachu, ale i świetnymi tancerzamii.

 

Uroczysta Gala SUPEDEKARZ 2011 była zwieńczeniem trwającej do 15 grudnia III edycji programu skupiającego najlepszych fachowców branży dekarskiej z całej Polski. Tegorocznym zwycięzcą, po raz trzeci, został pan Marian Maciejasz ze Świdnicy, który na poprzedniej Gali obiecał publicznie, że powalczy o kolejną statuetkę i – słowa dotrzymał. Na drugiej pozycji uplasował się pan Cezary Gozdera ze Szczecina, zaś na trzeciej – pan Łukasz Budzyński ze Strzyżewa Smykowego k. Gniezna.

Tematem tegorocznej Gali była ulubiona dyscyplina sportowa dekarzy – piłka nożna, pod hasłem której upłynęła również III edycja programu. Pełna futbolowych anegdot i komentatorskiej charyzmy konferansjerka Dariusza Szpakowskiego, przeboje stadionowe, pastisze Kabaretu Skeczów Męczących i pantomimiczne opowieści Teatru AKT o polskiej piłce nożnej, oraz nieodłączny atrybut kibiców – szaliki, wprowadziły gości w doskonały humor, który zepsuć mógłby chyba jedynie odwołany mecz ukochanej drużyny. Na koniec zabrzmiały znane wszystkim przeboje obchodzącej 30 lat działalności estradowej grupy KOMBII.

Na scenie pojawił się po raz pierwszy Alessandro Cappellini, od niedawna Prezes firmy Monier Braas. Zapowiedziany jako „Michel Platini polskiej ligi dekarskiej”, podkreślił ogromną wagę organizowanego w Polsce programu SUPERDEKARZ oraz przedstawił wizję dalszego rozwoju w naszym kraju marki BRAAS, która patronuje programowi.

Najbardziej wyczekiwaną chwilą było oficjalne ogłoszenie SUPERDEKARZY 2011 roku – najlepszych fachowców wyłonionych w kilku regionach. Jak już wspomniano, po raz trzeci statuetkę SUPERDEKARZA roku, a wraz z nią SUPERDEKARSKIEGO MASTERA odebrał pan Marian Maciejasz ze Świdnicy. Na drugim miejscu, debiutujący w finale, uplasował się pan Cezary Gozdera ze Szczecina, który zepchnął na III miejsce Łukasza Budzyńskiego z Gniezna.

Poza podium, za to ze statuetkami SUPERDEKARZY REGIONU, znaleźli się: Jacek Święty z Nowego Gulczewa, Roman Dyduch z Orzesza, Grzegorz Średniawa z Charzewic, Henryk Labisz z Opola, Andrzej Pietraczyk z Jabłonnej, Andrzej Białczak z Luzina i Zbigniew Gozdur ze Zwolenia. Trzeba przyznać, że jeśli nasza drużyna narodowa wykaże się taką kondycją na boisku jak SUPERDEKARZE na parkiecie – puchar UEFA EURO 2012 mamy w kieszeni!

Źródło: Braas

Więcej

Firma powiązana:

Monier Braas

Telefon 801 900 555, dla tel. kom.: 22 481 39 86
www.monier.pl, www.gwarancjasystemowa.pl
info.pl@monier.com

Monier Braas