Aktualności

Izohan Kreatorem Budownictwa 2016

30.11.2016

Firma Izohan, działająca w strukturach Grupy Atlas, została nagrodzona prestiżowym tytułem Kreator Budownictwa 2016, przyznawanym przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Uroczysta Gala ogłoszenia wyników odbyła się 24. listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie. To już 6. edycja projektu, funkcjonującego wcześniej jako Kreatorzy Budownictwa.

Izohan liderem nowoczesnych technologii

Tytuł Kreatora Budownictwa Roku corocznie przyznawany jest najprężniej funkcjonującym przedsiębiorstwom oraz osobom, które posiadają pasję tworzenia, wprowadzają innowacyjne rozwiązania i mogą pochwalić się efektywnym zarządzaniem. W tegorocznym plebiscycie zostało wyróżnionych 25 firm i 16 osób. Wśród laureatów znalazła się spółka Izohan, producent nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. W projekcie Kreator Budownictwa Roku przedsiębiorstwo zostało docenione m.in. za wprowadzenie na rynek nowoczesnych technologii i nowatorskich rozwiązań. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Hanna Bruss, wiceprezes zarządu.
Jesteśmy dumni, że jakość naszych produktów, usług oraz podejście do biznesu zostały ponownie docenione przez Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Otrzymane wyróżnienie pokazuje, jak wielkim zaufaniem wśród Polaków darzona jest spółka Izohan oraz jak wiele wnosi do rozwoju rynku hydroizolacji i chemii budowlanej  Nasza firma z pełnym zaangażowaniem łączy innowacyjne technologie z oczekiwaną przez naszych Klientów efektywnością działań. Oferowane produkty to doskonałe rozwiązania systemowe, które wspierają wykonawców na każdym etapie inwestycji. Tytuł Kreatora Budownictwa 2016 roku zobowiązuje, dlatego dołożymy wszelkich starań, by powtórzyć ten sukces w kolejnych latach –  skomentowała Hanna Bruss, wiceprezes zarządu.

Firma z tradycjami

Izohan Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma, która istnieje na rynku od 1989 roku. Od 2006 roku przedsiębiorstwo działa w strukturach Grupy Atlas – lidera rynku chemii budowlanej w Polsce. Spółka zajmuje się produkcją nowoczesnych materiałów do hydroizolacji. W ofercie znaleźć można m.in. mikrozaprawy uszczelniające, produkty epoksydowe, masy bitumiczne, czy zaprawy PCC. Firma ma na swoim koncie liczne branżowe nagrody i wyróżnienia m.in. Certyfikat Złotego Płatnika, Gazela Biznesu czy Złote Godło Quality International. W konkursie Przedsiębiorstwo FAIR PLAY spółka została wyróżniona 17 razy, co dobitnie świadczy o etyce biznesu i uczciwości w kontaktach z kontrahentami w bieżącej działalności.

źródło i zdjęcia: Izohan

Firma powiązana:

Izohan

Telefon 58 781 45 85
www.izohan.pl
info@izohan.pl

Izohan