Aktualności

Przenośna podłoga sportowa Kopp na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych

01.03.2012

Drewniana przenośna podłoga sportowa firmy Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe zostanie wykorzystana podczas VIII Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Kielce, Skarżysko Kamienna 2012.
Na imprezie, która będzie miała miejsce od 29 lutego do 3 marca, profesjonalny przenośny parkiet posłuży jako arena zmagań w hokeju halowym.

- Nasza podłoga, pomimo, że jest przenośna i można ją bardzo szybko zamontować, spełnia bardzo wyśrubowane wymogi, które stawiane są przed profesjonalnymi nawierzchniami sportowymi. Dlatego znalazła uznanie u organizatorów imprezy sportowej, którzy zawsze muszą pamiętać o zabezpieczeniu komfortu sportowcom – mówi Katarzyna Rumbold z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Action Nitro Panel FC wypożyczany przez Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe  to system przenośnej podłogi sportowej, przeznaczonej do organizacji zawodów sportowych zarówno na poziomie profesjonalnym jak i amatorskim. Podłoga może być montowana zarówno wewnątrz obiektów jak i na zewnątrz. Specjalna konstrukcja zapewnia szybki montaż i demontaż, gwarantuje stabilność i doskonałą amortyzację.

W Ogólnopolskich Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych weźmie udział 14 ekip polskich oraz dwie zagraniczne z Austrii i Niemiec.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji będą reprezentować kraj na X Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, które odbędą się w 2013 roku w Korei Południowej. Imprezę honorowym patronatem objęła pierwsza dama Anna Komorowska.

Źródło: Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe

Więcej 

Firma powiązana:

Kopp

Telefon 12 269 80 35
www.podlogi-kopp.pl
info@podlogi-kopp.pl

Kopp