Aktualności

Napęd sufitowy do bram garażowych FAST 750 firmy DoorHan

23.11.2016

Napędy Sectional-750 i Fast-750 montuje się do segmentowych bram garażowych o wysokości do 2800mm i 3400mm oraz powierzchni do 10m2.

Zalety: ocynkowany napęd, który nie podlega korozji; zintegrowany czujnik zapewniający poprawne położenie skrzydła bramy w skrajnych położeniach.

Montaż: napęd montuje się na listwie prowadzącej, która jest przymocowana do stropu; w konstrukcji listwy prowadzącej jest zamocowany węzeł do naciągania łańcucha z wbudowaną sprężyną, która zabezpiecza łańcuch w poprawnym położeniu podczas korzystania z bramy.

Design: osłona z bardzo wytrzymałego plastiku w kolorze szarym; zintegrowany odbiornik; przyciski do programowania zasłonięte osłoną dekoracyjną.

Każda płyta sterująca ma polakierowaną powierzchnię a jej rezystancja jest testowana pod napięciem 1000V w zakładzie produkcyjnym. Zapewnia to poprawne działanie urządzenia nawet w ciężkich warunkach.

Wbudowany czujnik obrotów i synchronizacji urządzenia zapewnia precyzyjne zatrzymywanie się bramy w skrajnych położeniach oraz umożliwia kontrolę prędkości ruchu skrzydła bramy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: DOORHAN Polska

Firma powiązana:

DOORHAN Polska

Telefon 61 881 97 10, 885 241 234
doorhan.pl
biuro@doorhan.pl

DOORHAN Polska