Aktualności

Stolbud Włoszczowa S.A. ma nowego Dyrektora Handlowego

28.02.2012

Grzegorz Saniawa, współtwórca potęgi Rovese (dawny Cersanit) został nowym Dyrektorem Handlowym Stolbud Włoszczowa S.A.

Stolbud Włoszczowa S.A. ma nowego Dyrektora Handlowego. Od marca bieżącego roku Pan Grzegorz będzie odpowiadał za obszar sprzedaży dystrybucji okien i drzwi Stolbud Włoszczowa S.A. Główne cele, jakie stoją przed nowym szefem pionu handlowego to zwiększenie przychodów ze sprzedaży, dalszy rozwój sieci handlowej i wzmocnienie wizerunku marki na rynku.

Dobrze jest zaczynać nową misję w firmie, która cieszy się uznaniem i renomą.  Oczywiście jest to także duże wyzwanie, bo rynek stolarki otworowej w Polsce jest trudny, rozdrobniony, a jego klienci wymagający. Ale nie ma rzeczy niemożliwych. Przed nami czas intensywnej pracy i dynamicznego rozwoju.

Chcę, żebyśmy byli najlepsi, bo tak jak w sporcie - tylko zwycięzcy są zapamiętywani. Jestem pewien, że nasza drużyna już wkrótce stanie na najwyższym podium – mówi Grzegorz Saniawa, Dyrektor Handlowy Stolbud Włoszczowa S.A. Dotychczasowa wiedza i doświadczenie menedżerskie nowego Dyrektora Handlowego zdobyte w branży budowlanej z pewnością przyczynią się do prężnego rozwoju sieci i oferty handlowej Stolbudu Włoszczowa S.A.

Źródło: Stolbud Włoszczowa

Więcej

Firma powiązana:

Stolbud Włoszczowa

Telefon 41 388 23 50
www.stolbud.pl
wloszczowa@stolbud.pl

Stolbud Włoszczowa