Aktualności

Remmers: Nowy trend - zindywidualizowana produkcja przemysłowa

08.09.2016

Firma 3H-Lacke GmbH wchodzący w skład Grupy Remmers międzynarodowej klasy specjalista w produkcji wysokiej jakości powłok do przemysłowej produkcji mebli. Nasi odbiorcy, to wiodące polskie firmy meblarskie oraz potentaci światowi tej branży: centralny punkt działalności przedsiębiorstwa stanowią produkcja wysokiej jakości lakierów i bejc do drewna i szkła oraz świadczone klientom wyjątkowe w swym charakterze i zakresie usługi serwisowe. Od 2009 roku 3H-Lacke jest częścią renomowanej grupy Remmers.

Wspólnie z firmą Remmers 3H-Lacke jest europejskim oferentem produktów klasy Premium, dysponującym najszerszym asortymentem w zakresie powłok do drewna. Siostrzane firmy obsługują tu zarówno przemysł jak i rzemiosło, dostarczając lakiery do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych: od impregnacji surowego drewna po wysokopołyskowe powłoki końcowe.

W ofercie 3H znajdują się lakiery UV do pokrywania płyt, które w konwencjonalny sposób aplikuje się za pomocą walców i następnie utwardza metodą Calander-Coating-lnert. W metodzie tej lakier jest utwardzany w promiennikach UV bez dostępu powietrza. Te wysoce skuteczne lakiery są dostosowane specjalnie do utwardzania inercyjnego i można je stosować na przykład do aplikacji na płytach z drewna, MDF, HDF. Technologia utwardzania inercyjnego nadaje się zarówno do uzyskiwania jednorodnych powłok gruntujących, umożliwiając znaczne ograniczenia nakładów na szlifowanie, jak też wysokiej jakości powłok nawierzchniowych - od wysokopołyskowych po głęboko matowe. Oprócz doskonałego działania wgłębnego w wersji wysokopołyskowej lakiery te charakteryzują się również w przypadku wykończeń głęboko matowych doskonałą odporność na zadrapania.

Na targach będą eksponowane również powierzchnie wykonywane techniką druku bezpośredniego, przekonujące zarówno wyglądem jak i wrażeniami dotykowymi. Inny ciekawy temat na stoisku 3H: powłoki podkreślające naturalny wygląd drewna. Efekty wizualne uzyskiwane są przez połączenie odpowiedniego szlifu oraz zastosowanie określonej bejcy i lakieru. Specjalne materiały UV, przeznaczone do technologii Low­Energy-Curing, wodne lakiery UV do aplikacji natryskowej oraz indywidualne lakiery "efektowe" uzupełnią targową ofertę 3H.

źródło i zdjęcia: Remmers

Firma powiązana:

Remmers

Telefon 61 816 81 00
www.remmers.pl
budowle@remmers.pl

Remmers