Aktualności

Nawet 50 lat gwarancji od Ruukki!

21.11.2016

Dach to wybór na długie lata, dlatego kluczową kwestią jest gwarancja jakości. Sprawdź nasze klasy jakości!

Każdy oryginalny system dachowy i rynnowy Ruukki objęty jest wieloletnią gwarancją stanowiącą pisemną deklarację rzetelności naszej firmy jako producenta i dostawcy wysokiej jakości rozwiązań. Nasze gwarancje składają się z 2 części – gwarancji technicznej oraz gwarancji estetycznej.

Gwarancja techniczna dotyczy funkcjonalności mechanicznej produktu – gwarantujemy, że arkusze blachy nie ulegną uszkodzeniom mechanicznym przez wskazany okres czasu. Obejmuje ona korozję perforacyjną, czyli wystąpienie dziury w gładkiej powierzchni produktu.

Gwarancja estetyczna dotyczy trwałości zewnętrznej powlekanej powierzchni produktu – gwarantujemy, że powłoka i kolor pozostaną bez zmian przez wskazany okres czasu. Obejmuje ona odpryski, pęknięcia, łuszczenia powłoki z powierzchni produktu, jak też znaczące i nierównomierne różnice w kolorze.

Ruukki 50 Plus

Klasa jakości Ruukki 50 Plus oznacza, że na arkusze blachy dachowej udzielana jest 50-letnia gwarancja techniczna oraz 20-letnia gwarancja estetyczna. Produkty w tej klasie jakości cechuje największa trwałość i najlepszy wygląd wśród rozwiązań dostępnych na rynku. Arkusze blachy dachowej powlekane są powłoką GreenCoat Pural mat.

Ruukki 40

Klasa jakości Ruukki 40 oznacza, że na arkusze blachy dachowej udzielana jest 40-letnia gwarancja techniczna oraz 15-letnia gwarancja estetyczna. Decydując się na produkt w tej klasie jakości, masz pewność co do znakomitej wartości produktu – to dobry wybór dla każdej potrzeby i każdego miejsca. Arkusze blachy dachowej powlekane są powłoką GreenCoat Purex.

Ruukki 30

Klasa jakości Ruukki 30 oznacza, że na arkusze blachy dachowej udzielana jest 30-letnia gwarancja techniczna oraz 10-letnia gwarancja estetyczna. Jeśli szukasz przystępnego i sprawdzonego rozwiązania, które spełni Twoje podstawowe potrzeby, Ruukki ma dla Ciebie produkty w tej klasie jakości. Arkusze blachy dachowej powlekane są powłoką Poliester/Poliester mat.

źródło i zdjęcia: Ruukki Polska

Firma powiązana:

Ruukki Polska

Telefon 46 85 81 600
www.ruukkidachy.pl, www.ruukki.pl

Ruukki Polska