Aktualności

Złota Jakość Vetrex

28.02.2012

Już po raz czwarty Vetrex został nagrodzony godłem „Jakość Roku”. Firma zdobyła nagrodę w kategorii Produkt za okno  V70 Optimal Black oraz za całokształt działań.

Misją firmy Vetrex jest zapewnienie produktom najwyższej jakości w już w standardzie. Od początku istnienia Vetrex konsekwentnie realizuje politykę jakości, wykorzystując w swoich produktach najlepsze materiały i technologie spełniające wymagania najbardziej wymagających klientów. Sukces marki opiera się właśnie na jakości i niezawodności produktów, zweryfikowanych zdobyciem zaufania i zadowolenia klientów.

Wierzymy, że dostarczanie produktów gwarantujących długoletnią funkcjonalność i satysfakcję jest najlepszą metodą budowania silnej marki i zdobywania nowych klientów. Sprzedajemy okna, które mają służyć latami, dlatego nie oszczędzamy na materiałach, z których je wytwarzamy, a w procesie produkcji stosujemy wyłącznie sprawdzone technologie. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Oferowanie solidnego produktu w rozsądnej cenie to najskuteczniejszy i najuczciwszy przepis na sukces – wyjaśnia Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.

Niezawodność firmy Vetrex została wielokrotnie potwierdzona w licznych rankingach i konkursach. Uzyskanie nagrody „Jakość Roku” po raz czwarty z rzędu i tym samym przyznanie firmie nagrody specjalnej „Jakość Roku Złoto 2012”, jednoznacznie świadczy o tym, że nie były to przypadkowo zdobyte trofea. „Jakość Roku” to największy projakościowy konkurs w Polsce. Organizowany jest co roku we współpracy z czołowymi dziennikami opiniotwórczymi tj. „Rzeczpospolita” i „Dziennik Gazeta Prawna” oraz Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Złota Jakość Vetrex. W tym roku Vetrex został uhonorowany podwójnie. Firma została wyróżniona za całokształt prowadzonych działań i zdobyła nagrodę w kategorii Produkt za okno V70 Optimal Black, które zadebiutowało na rynku w ubiegłym roku, a już zdobyło ogromną popularność wśród klientów. Jury konkursu przyznało firmie nagrodę „Jakość Roku” przede wszystkim za dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów, skuteczną realizację przyjętej polityki jakości i wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych oraz pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników i otoczenie społeczne.

Z kolei okna V70 Optimal Black zostały docenione za solidność i precyzję technologii w jakiej zostały wykonane, dzięki której produkt cechują unikalne walory takie jak: wysoka energooszczędność, odporność na korozje, oryginalny design i niezwykła trwałość potwierdzona aż 7-letnią gwarancją. Statuetki zostaną wręczone 28 lutego na uroczystej Gali Finałowej VI edycji Programu „Jakość Roku”, która będzie miała miejsce w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.

Otrzymanie tak prestiżowej nagrody jak „Jakość Roku Złoto 2012” zobowiązuje. Aby dostarczać doskonałych technologicznie rozwiązań, stale inwestujemy w badania i park maszynowy oraz podnoszenie kwalifikacji naszej kadry. Przede wszystkim jednak słuchamy naszych klientów, aby móc w pełni sprostać ich oczekiwaniom –  podsumowuje Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.

Źródło: Vetrex

Więcej

Firma powiązana:

Vetrex

Telefon 58 692 24 00
www.vetrex.eu
vetrex@vetrex.eu

Vetrex