Aktualności

Najlepsze rozwiązania do dachów spadzistych z oferty Tegola Polonia

17.11.2016

Firma TEGOLA POLONIA ma w swej ofercie bogatą gamę produktów przeznaczonych do dachów spadzistych zwanych również skośnymi. TEGOLA POLONIA jako specjalista od kompleksowych rozwiązań budowlanych, obok głównych produktów pokryciowych posiada w swojej ofercie bogaty asortyment akcesoriów dachowych. Dzięki całym technologiom oferowanym przez firmę TEGOLA, masz pewność, że każdy element konstrukcji będzie najlepiej spełniał swoją funkcję.

Firma zyskała renomę szczególnie jako producent dachówek bitumicznych, wyróżniających się spośród innych najwyższą jakością, trwałością oraz pięknym designem. Dachówki  bitumiczne produkowane są z najlepszych jakościowo komponentów: naturalnego bitumu Tia Juana oraz preimpregnowanego włókna szklanego. Dzięki oksydowanemu i modyfikowanemu bitumowi dachówki TEGOLA są niezwykle twarde, trwałe i odporne na działanie bardzo wysokich i niskich temperatur. Włókno szklane gwarantuje dachówkom dużą wytrzymałość mechaniczną i stabilność wymiarową.

TEGOLA CANADESE produkuje 3 rodziny dachówek bitumicznych: ekskluzywne METAL LINE, tradycyjne SHINGLE LINE oraz ekonomiczne TOP STICK.

METAL LINE to dachówki bitumiczne powlekane folią miedzianąMETAL LINE to dachówki bitumiczne powlekane folią miedzianą. Unikatowa technologia produkcyjna TEGOLA CANADESE umożliwia nadanie nowej wartości tradycyjnemu i prestiżowewmu materiałowi pokryciowemu, jakim jest miedź. Zastosowanie miedzi sięga faktycznie 2.000 lat p.n.e, czyli epoki, w której posiadanie miedzi było symbolem bogactwa. Już w tych czasach architekci odkryli, że metal ten jest materiałem pokryciowym niezwykle wszechstronnym: gwarantował bezpieczeństwo, trwałość i odporność. Dachówki z linii METAL LINE dostępne są w wersji rudej, zielonej i szaro-białej. Serie PRESTIGE, PRESTIGE ANTIQUE oraz PRESTIGE ZT łączą w sobie tradycję materiału, z którego są wykonane z innowacyjną formą włoskiego designu.

MASTERSHINGLE LINE to dachówki bitumiczne z posypką z ceramizowanego granulatu bazaltowegoMASTERSHINGLE LINE to dachówki bitumiczne z posypką z ceramizowanego granulatu bazaltowego. Pokrycie ceramizowanym granulatem poza tym, że tworzy niezmienną barwę i wykończenie dachówki, chroni niżej znajdujące się warstwy bitumiczne przed promieniowaniem ultrafioletowym, uniemożliwiając tym samym jakąkolwiek formę degradacji dachówek w czasie. Dachówki z posypką dostępne są w 6 modelach, z których każdy umożliwia uzyskanie specjalnych efektów opartych na pięknej grze kształtów i barw. Dachówki z serii MASTER, GOTHIK, TRADITIONAL, MOSAIK, LIBERTY oraz STANDARD są odpowiedzią na wszelkie propozycje projektowe. Szeroka gama modeli, bogata paleta i modularność wymiarów pozwalają TEGOLA CANADESE na proponowanie trafnych i estetycznie dobranych rozwiązań.

źródło i zdjęcia: Tegola Polonia

Firma powiązana:

Tegola Polonia

Telefon 42 636 24 42, 42 637 52 70, 42 636 87 67
www.tegola.pl
tegola@tegola.pl

Tegola Polonia