Aktualności

WIŚNIOWSKI spełnił marzenie o bezpieczeństwie dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wiosna" z Krzydliny Małej

17.11.2016

Akcja "Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie" organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesem. Podopieczni Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wiosna" z Krzydliny Małej (woj. dolnośląskie) mogą już cieszyć się bezpiecznym otoczeniem. W poniedziałek, 14 listopada, na terenie placówki odbył się uroczysty odbiór nagrody.

"Spełnij marzenie o bezpieczeństwie" to akcja firmy WIŚNIOWSKI, do której zaproszono placówki z całej Polski. Ich wychowankowie wraz ze swoimi opiekunami przygotowali prace plastyczne i literackie, a także filmy obrazujące, czym dla nich jest bezpieczeństwo i dlaczego to właśnie ich placówka powinna zostać nagrodzona.

Wychowankowie Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Wiosna" z Krzydliny Małej dzięki swojej kreatywności i wspólnej pracy zostali laureatami nagrody głównej. Za sprawą firmy WIŚNIOWSKI i jej partnera handlowego - Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej z Psar placówka może pochwalić się ogrodzeniem z bramą wjazdową i furtką, a także drzwiami profilowymi.

Akcja "Spełnij Marzenie o Bezpieczeństwie" organizowana przez firmę WIŚNIOWSKI zakończyła się pełnym sukcesemLaureatów nagrody 14 listopada odwiedzili przedstawiciele firmy WIŚNIOWSKI oraz Zakładu Produkcji Siatki Ogrodzeniowej, by osobiście pogratulować zwycięstwa i dokonać odbioru nagrody. Podopieczni z grupy przedszkolaków, pod opieką sióstr, przygotowali własnoręczne laurki oraz zaprosiły do wspólnej zabawy.

- "Chcieliśmy choć w części wpłynąć na poprawę sytuacji dzieci w domach dziecka i wesprzeć ośrodki opiekuńcze w spełnianiu ich najważniejszej misji, jaką jest zapewnienie podopiecznym bezpiecznego dzieciństwa. Bezpieczeństwo to jedna z kluczowych dewiz wpisanych w działalność firmy. Jako największy polski producent bram, drzwi i ogrodzeń codziennie zapewniamy bezpieczeństwo w milionach domów w całej Europie". - mówi Krystyna Baran, prezes Zarządu firmy WIŚNIOWSKI.

- "Dziękujemy naszemu partnerowi handlowemu Zakładowi Produkcji Siatki Ogrodzeniowej z Psar, że nieodpłatnie zamontowali nasze produkty w placówce w Krzydlinie Małej". – dodaje.

Szczególne podziękowania należą się też klientom firmy WIŚNIOWSKI, którzy wzięli udział w akcji i zakupili produkty objęte promocją.

- "Część dochodu ze sprzedaży produktów promocyjnych została przeznaczona na sfinansowanie nagród w konkursie. Radość dzieci z posiadania bezpiecznego miejsca do życia to więc nasz wspólny sukces. Razem spełniliśmy ich marzenie o bezpieczeństwie". - podkreśla Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.