Aktualności

Dachy z certyfikatem firmy BudMat

14.11.2016

W firmie BUDMAT, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy unikatowy i zaawansowany system kontroli jakości pokryć dachowych polegający na badaniu podstawowych parametrów każdego dachu (tj. masy cynku, grubości lakieru  oraz grubości całkowitej blachy) i wystawieniu Indywidualnego Certyfikatu. Poprzez wprowadzenie tego Certyfikatu dajemy dowód, iż parametry wyrobu są rzeczywiście zgodne z deklarowanymi. Pragniemy, aby w ten sposób każdy użytkownik naszego dachu miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, zgodny z wymaganymi normami.

Jednocześnie mając świadomość, jaka niepewność towarzyszy zakupom wyrobów od producentów, którzy nie potwierdzają rzeczywistych parametrów stalowego pokrycia dachowego żadnym dokumentem, wprowadziliśmy możliwość zbadania masy cynku i lakieru na miejscu u Klientów. Dla Klientów, którzy chcieliby sprawdzić, czy zakupiony przez nich dach ma wystarczającą powłokę cynku prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego (zakładka KONTAKT). Tu przyjmowane są zgłoszenia do przeprowadzenia pomiaru grubości powłok cynku i lakieru stalowych dachów.

275 g/m2 - minimalna masa powłoki cynkowej dla blach powlekanych

Wierzymy, że dzięki podjętym działaniom, rynek stalowych pokryć dachowych, a w przyszłości może i pozostałych materiałów budowlanych, stanie się bardziej normalny, czyli taki, na którym nie będzie miejsca dla materiałów nie spełniających norm europejskich.

Najważniejsze parametry dachu:

  •     275 g/m2 - minimalna masa powłoki cynkowej dla blach powlekanych
  •     25 μm - minimalna grubość powłoki lakierniczej
  •     0,5 mm zalecana grubość blachy

W firmie BUDMAT, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy unikatowy i zaawansowany system kontroli jakości pokryć dachowych polegający na badaniu podstawowych parametrów każdego dachu

Jesteśmy przekonani, że jakość i uczciwość nie jest zbędnym kosztem, ale podstawą dla budowania silnych przedsiębiorstw, zarówno producentów jak i dystrybutorów.

źródło i zdjęcia: BudMat

Firma powiązana:

BudMat

Telefon 24 268 59 58
www.budmat.pl

BudMat