Aktualności

Bramy segmentowe boczne Normstahl

10.11.2016

Bramy segmentowe boczne oraz górne mają tylko kilka różnic w wyglądzie oraz mechanice - najbardziej oczywistym jest fakt, że otwierają się w zupełnie innych kierunkach!  W bramach segmentowych bocznych, panele przesuwają się na bok, tuż przy ścianie wewnątrz garażu. Można zadać sobie pytanie, jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania. To proste: bramy segmentowe boczne są praktyczną alternatywą dla tych, którzy chcą wykorzystać przestrzeń pod sufitem w garażu i nie chcą, aby była ona zajęta przez segmenty bramy. Na przykład, gdy chcesz przechowywać w garażu pod sufitem kajak, sprzęt narciarski lub inny sprzęt sportowy - dzięki bramie sekcyjnej bocznej przestrzeń pod sufitem pozostaje wolna.

Alternatywa z wolną przestrzenią pod sufitem

Lubimy gdy nazywa się bramy segmentowe boczne bramami z funkcją wolnych drzwi

Duża gama produktów

Wysoce prawdopodobnym jest fakt, iż garaż posiada spadzisty dach lub jego konstrukcja uniemożliwia zainstalowanie tradycyjnej bramy garażowej. Bramy segmentowe boczne są idealnym rozwiązaniem w takich szczególnych przypadkach. Entrematic oferuje szeroką ofertę bram segmentowych bocznych Normstahl: różne modele, bogata gama kolorów, motywy zdobnicze czy wstawki okienne - jest w czym wybierać. A gdyby jeszcze można było zaprojektować nową bramę w zaledwie kilka kliknięć? Jest to banalnie prosta dzięki naszemu konfiguratorowi.

Idealna dla myślących przyszłościowo

Lubimy gdy nazywa się bramy segmentowe boczne bramami z funkcją wolnych drzwi. Ponieważ dzięki temu, że otwierają się na bok, można je otworzyć na tyle, aby tylko wejść do garażu. Jeżeli coś zostawiłeś z środku lub tylko chcesz rzucić okiem, nie trzeba otwierać całej bramy garażowej. Nie musisz również instalować dodatkowego wejścia do garażu. Bramy segmentowe boczne Normstahl zachwycają jakością materiału, wykonania oraz długą żywotnością. Ponieważ szyny renowacyjne mogą być montowane bezpośrednio na wykończonej posadzce, montaż bramy może odbyć się bez ponoszenia wysokich kosztów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Normstahl Entrematic

Firma powiązana:

Normstahl Entrematic

Telefon 22 781 80 46, 801 15 65 60
www.normstahl.pl
info@normstahl.com.pl

Normstahl Entrematic