Aktualności

Marcopol: Pod wrażeniem! Czyli nasza relacja z Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy

10.11.2016

Przygotowania rozpoczęli już w kwietniu. Młodzi, zdolni i biegli w swoim fachu dekarze stanęli w szranki podczas tegorocznych 26. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, które odbyły się w Warszawie. Wystartowali w różnych kategoriach: dach metalowy, dach stromy i płaski pracując na modelach przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. O tytuł zwycięzcy walczyło 25 drużyn — Polakom udało się zdobyć 2 pierwsze miejsca w kategorii dach metalowy i dach stromy. Zapraszamy na relację fotograficzną!

Podczas Mistrzostw mogliśmy nie tylko obserwować kunszt fachowcówPodczas Mistrzostw mogliśmy nie tylko obserwować kunszt fachowców, ale też obserwować nasze produkty – wkręty hartowane EXTRA i wkręty ciesielskie typu SPEED – w akcji!

Wydarzeniu towarzyszyły także dodatkowe atrakcje, między innymi bicie rekordu polski w montażu OKNA DACHOWEGO NA CZAS Z FIRMĄ VELUX, spotkanie z najsilniejszym Polakiem – Mariuszem Pudzianowskim na stoisku firmy Blachy Pruszyński i spotkanie z Rajdos Ekipos, turnieje piłkarzyków na stanowisku firmy FAKRO, Life-cooking  na stoisku firmy VILPE,  pokazy sztuki dekarskiej na stanowisku firmy Blachotrapez, wystawa Wyczarowane z drewna – w ramach współpracy klas dekarskich z PSD czy pokaz mody dekarskiej SNICKERS w wykonaniu grupy AFRICA STYLE.

Mistrzostwa odwiedziły 32 delegacje z całego Świata w tym m.in. Stany Zjednoczone, Chiny, Rosja, Białoruś, Turcja, Chorwacja, Czechy i Norwegia. W wydarzeniu uczestniczyło 4 500 osób.

Równolegle do mistrzostw odbywał się 64. Kongres IFD. Podczas kongresu dyskutowano o najnowszych trendach na rynku dekarskim. Polska oficjalnie zakończyła także prezydenturę w IFD ustępując następcy —  Walterowi Bisig ze Szwajcarii.

Kompletną fotorelację znajdziecie na oficjalnym fanpage’u PSD.

źródło i zdjęcia: MARCOPOL Sp. z o.o. Producent Śrub

Marcopol: Pod wrażeniem! Czyli nasza relacja z Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy
Zobacz produkty: