Aktualności

Czujniki gazu, dymu i tlenku węgla. Z GERDĄ bezpieczniej!

02.11.2016

Rozpoczyna się sezon grzewczy i mimo, że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest systematyczne przeprowadzanie kontroli przewodów kominowych, pieców, czy instalacji gazowej, to jednak z różnych względów to bagatelizujemy.

Certyfikowane czujniki  firmy GERDA ostrzegą nas przed zagrożeniami, znacząco zwiększając bezpieczeństwoJednak rzeczywistość potrafi zaskakiwać - przypadkowe zaprószenie ognia, ulatniający się gaz, czy bezwonny i śmiertelnie niebezpieczny tlenek węgla (czad), to realne zagrożenie dla nas i naszych bliskich. Może się wydawać, że nas to nie dotyczy, że to dość sporadyczne przypadki, ale statystyki są w tej kwestii bezlitosne.

Co roku w sezonie grzewczym od samego tylko tlenku węgla umiera około 100 osób, a 4000 wymaga hospitalizacji. Najwięcej wypadków zdarza się, gdy domownicy śpią i nie są w stanie zareagować, a przecież zapewnienie bezpieczeństwa własnej rodzinie powinno być dla nas sprawą najważniejszą!

Certyfikowane czujniki  firmy GERDA ostrzegą nas przed zagrożeniami, znacząco zwiększając bezpieczeństwo, a dyskretne, nowoczesne wzornictwo przypadnie do gustu wymagającym użytkownikom.

W ofercie GERDA znajdziecie Państwo:
Czujniki dymu:
Sygnalizator dymu GERDA D 05
Sygnalizator dymu GERDA D 06

Czujnik gazu:
Sygnalizator gazu GERDA G 67

Czujniki tlenku węgla:
Sygnalizator tlenku węgla (czadu) GERDA C 11    
Sygnalizator tlenku węgla (czadu) GERDA C 09    

Czujnik gazu oraz tlenku węgla - w jednym urządzeniu:
Sygnalizator gazu i tlenku węgla (czadu) GERDA GC 94

źródło i zdjęcie: Gerda

Firma powiązana:

Gerda

Telefon 22 329 10 30
www.gerda.pl
gerda.bh@gerda.pl

Gerda