Aktualności

Aluprof na targach R+T

20.02.2012

W dniach 28.02 – 3.03 br. w Stuttgarcie odbędzie się największe wydarzenie branży osłonowej - Targi R+T. Wśród 800 wystawców, pojawi się 25 firm z Polski, w tym firma Aluprof S.A., lider w branży systemów rolet i bram w  Polsce.

Aluprof, jeden z wiodących europejskich dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa oraz systemów rolet i bram, już po raz trzeci bierze udział w targach R+T. Podczas 19. edycji zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą produktową firmy oraz przygotowanymi specjalnie na tę okazję nowościami – grupą Moskitier oraz systemem rolet nadstawnych OPOTERM, który przeznaczony jest do stosowania w nowo powstałych oraz remontowanych budynkach, tam gdzie przeprowadzana jest modernizacja stolarki okiennej.

Głównymi zaletami systemu są: funkcjonalność, niezwykle prosta konstrukcja, która umożliwia wykonanie pojedynczej rolety albo zestawu rolet w jednej skrzynce, a także wysoka jakość oraz estetyka produktu. Oprócz tego, na 29 lutego (środa) firma zaplanowała konferencję prasową.

Międzynarodowe Targi Rolet, Bram i Osłon Słonecznych to najważniejsze na świecie spotkanie dla branży. Na powierzchni ponad 105 200 m², w 9 halach, wystawcy zaprezentują nowości techniczne, innowacje produktowe oraz nadchodzące trendy. Organizatorzy przewidują, że w tym roku Targi R+T odwiedzi blisko 60 tys. zwiedzających, w tym 30 tys. gości zagranicznych z ponad 100 krajów.  
Aluprof na targach R+T, firma zaprasza na swoje stoisko – nr 27, hala 9D

Źródło: Aluprof

Więcej

Firma powiązana:

Aluprof S.A.

Telefon 77 400 00 00
www.rolety.aluprof.eu
aluprof@aluprof.eu

Aluprof S.A.