Aktualności

Złoty „Laur Klienta 2009” dla marki TOPEX

04.08.2009

TOPEX, jedna z najbardziej znanych marek narzędziowych w Polsce, została uhonorowana prestiżowym złotym „Laurem Klienta 2009” w kategorii „Narzędzia ręczne”. Nagroda jest efektem nie tylko wysokiej rozpoznawalności marki ale również zmian jakościowych, jakie w ostatnich latach zachodzą w ramach jej produktów.

Dzięki zdobytej nagrodzie mamy świadomość, że droga którą podążamy od blisko 20 lat prowadzi nas w dobrą stronę. Ogromnie cieszy nas to wyróżnienie, które stanowi bodziec do dalszej wytężonej pracy, której wyniki muszą sprostać rosnącym wymaganiom klientów, mówi Andrzej Gackowski, Prezes firmy TOPEX.

Narzędzia TOPEX to bogata oferta narzędzi i artykułów technicznych przeznaczonych do regularnego użytkowania przy średnim zakresie obciążeń. Dzięki temu cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno pośród majsterkowiczów jak i profesjonalistów. TOPEX proponuje ponad 1,5 tys. produktów tej marki. Uniwersalność oraz rosnąca jakość została zauważona przez klientów.

„Laur Klienta” to największy program konsumencki w kraju, pozwalający wyłonić najpopularniejsze produkty i marki. Zakrojony na ogólnopolską skalę sondaż oraz głosy bezpośrednio przysłane przez konsumentów na skrzynkę mailową organizatora ze wskazaniem firmy lub marki w danej kategorii, przyniosły odpowiedź na kluczowe pytanie: które produkty/usługi są obecnie liderami popularności w swojej grupie?