Aktualności

Flop System: DachBOX-zamienny dla Aereco system wentylacji modulowanej

18.10.2016

Jesteśmy firmą z 28-letnim doświadczeniem w zakresie wprowadzania na rynek Polski innowacyjnych urządzeń i technologii wentylacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań dla energooszczędnego budownictwa mieszkaniowego.

Nasza firma w latach 2000 – 2007 brała udział w dwóch unijnych projektach badawczo-rozwojowych, koordynowanych przez uniwersytety w Cambridge i Brighton, poświęconych technologiom wentylacyjnym do stosowania w europejskim budownictwie niskoenergetycznym i socjalnym.   

Zdobyte doświadczenie pozwala nam inwestować w produkty niezawodne i nowoczesne, jakimi są kompletne systemy wentylacji mechanicznej mieszkań oraz promować "standardy przyszłości", jakimi stają się rozproszone systemy wentylacji mieszkań z rekuperacją ciepła.

Ty my wprowadziliśmy na rynek Polski takie marki jak:

  • Systemair
  • ebm
  • Dantherm
  • Fresh
  • Manrose
  • Titon
  • Anjos

Dziś oferujemy konkurencyjne dla standardów proponowanych przez firmę AERECO kompletne systemy wentylacji mieszkań, ze szczególnym naciskiem na zastąpienie drogiej i energochłonnej wentylacji higrosterowanej, systemem wentylacji modulowanej, dostosowującej intensywność wymiany powietrza w mieszkaniu do rzeczywistego-chwilowego zapotrzebowania użytkowników, działającego wg. zasady "wentyluj kiedy trzeba i ile trzeba".

System modulowanej wentylacji na żądanie FLOPbazuje na inteligentnych, niskoenergetycznych, zbiorczych wentylatorach wyciągowych, które z powodzeniem konkurują z nasadami hybrydowymi zarówno względem kosztów inwestycyjno-eksploatacyjnych jak i oszczędności i skuteczności działania. Wentylatory DachBOXpłynnie dostosowują swą prędkość obrotową do chwilowego zapotrzebowania na wentylację. Przymknięcie nawiewnika lub kratki wywiewnej w jednym mieszkaniu NIE powoduje równoczesnego zwiększenia  nawiewu w innych lokalach mieszkalnych. Inteligentnie reagujący DachBOX niedoprowadzi nigdy do rozregulowania strumienia powietrza wentylującego w obsługiwanych mieszkaniach.

Koniec z nagminnym obecnie zachowaniem użytkowników, polegającym na zamykaniu lub zaklejaniu nawiewników (szczególnie w okresie zimowym), bo nagle zaczęło z nich "wiać chłodem".                       

Oferujemy także wentylatory osiowe i strumieniowe do wentylacji garaży i pomieszczeń technicznych

Zapewniamy pełną obsługę projektową, na życzenie oferujemy montaż systemu.

Wszystkie urządzenia produkowane są w Polsce lub pochodzą z Europy Zachodniej

PROSIMY O PRZESŁANIE DOKUMENTACJI OBIEKTOWEJ - ZAPROPONUJEMY ROZWIĄZANIE

źródło i zdjęcia: Flop System

Firma powiązana:

Flop System

Telefon 71 325 14 20
www.flopsystem.pl
office@flopsystem.pl

Flop System