Aktualności

POZ BRUK zaprezentuje beton dla kreatora na Łódź Design Festiwal

11.10.2016

Pozbruk znalazł sposób na szary i monotonny beton. Na Łódź Design Festival zaprezentuje rozwiązania dla architektów, które ochronią budynek przed powtarzalnością i nudą.

Pozbruk znalazł sposób na szary i monotonny betonBeton dla kreatora, taką nazwę nosi wystawa, którą zaprezentuje firma Pozbruk podczas tegorocznego łódzkiego festiwalu designu. Trwająca od 13 do 23 października ekspozycja ma na celu pokazanie odwiedzającym targi architektom, że beton nie musi być ani monotonny ani szary, a tworząc koncepcje budynku wcale nie trzeba podążać przetartymi, ograniczającymi inwencję szlakami. Pozbruk dla architektów zrobi wszystko, począwszy od elewacji, na detalach architektonicznych kończąc. Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje niepowtarzalność i koncepcje szyte na miarę wizji i kreatywności projektujących. Prawdziwych wizjonerów cechuje wyobraźnia bez granic, beton dla kreatora to koncept dla tych, którzy nie lubią kompromisów.

10. jubileuszowa edycja Łódź Design Festival odbędzie się w dniach 13-23 października, a jej hasłem przewodnim jest Tożsamość. Więcej o targach i samej wystawie na stronie organizatora www.lodzdesign.com.

źródło i zdjęcia: POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

POZ BRUK zaprezentuje beton dla kreatora na Łódź Design Festiwal

Firma powiązana:

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.

Telefon 61 814 45 00
www.pozbruk.pl
info@pozbruk.pl

POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J.
Zobacz produkty: