Aktualności

Franke na Targach Warsaw Home Expo

17.10.2016

W dniach 21-23 października 2016 odbędą się międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo. Wśród znakomitych wystawców znajdzie się również firma Franke.

Franke zaprezentuje najnowsze produkty z linii Frames by Franke, które stanowią odpowiedź na najnowsze trendy w projektowaniu współczesnych kuchni. Targi to również doskonała okazja do przedstawienia nowych modeli zlewozmywaków ceramicznych z linii Maris i Mythos a także wyjątkowych baterii kuchennych Franke oraz ponadczasowego wzornictwa KWC. Targi Warsaw Home to międzynarodowe wydarzenie stworzone z myślą o miłośnikach wyposażenia i dekoracji wnętrz, ale również producentach i importerach mebli oraz akcesoriów. Celem targów jest przedstawienie zwiedzającym najnowszych trendów, kultowych rozwiązań i innowacji z branży. Targi odbędą się w nowym centrum konferencyjno – wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.
Franke serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska D46. Przedstawiciele firmy z przyjemnością zaprezentują produkty oraz poczęstują gości pyszną kawą. Wstęp dla dziennikarzy jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji na stronie www.warsawhome.eu.

Franke zaprezentuje najnowsze produkty z linii Frames by Franke, które stanowią odpowiedź na najnowsze trendy w projektowaniu współczesnych kuchni

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.framesbyfranke.com oraz www.franke.pl

źródło i zdjęcia: Franke

Firma powiązana:

Franke

Telefon 22 711 67 00
www.franke.pl

Franke