Aktualności

Maico: Myślimy o dziś i o jutrze

13.10.2016

Od ponad 85 lat MAICO jest synonimem zarówno najwyższej jakości, jak i ekologicznej wentylacji, oszczędzającej zasoby i koszty. Od chwili powstania naszej firmy ekologia, rentowność i efektywność są istotnymi elementami naszego codziennego myślenia i działania. Z własnego przekonania i aby sprostać rosnącej świadomości ekologicznej naszych klientów, powołaliśmy do życia "Blue Performance".

To pojęcie zawiera wszystkie idee, procesy, technologie i innowacje, dzięki którym projektujemy i produkujemy nasze produkty wentylacyjne jako szczególnie przyjazne dla środowiska. To baza dla najnowocześniejszej, nowatorskiej i postępowej techniki wentylacji firmy MAICO. Cecha szczególna: Technika "Blue Performance" nastawiona jest na bardzo oszczędną eksploatację, a mimo to dostarcza pełnej mocy. Jej trzy centralne właściwości to:

  • niewielki pobór energii
  • wysoki poziom odzysku ciepła
  • wysoki poziom dostosowania do potrzeb

Obok efektywnej techniki korzystne dla naszych klientów jest przede wszystkim celowe dostosowanie do potrzeb, ponieważ w ten sposób można zadbać o permanentnie dobre powietrze bez konieczności niepotrzebnego wietrzenia i zużywania energii. Dzięki opartej na wartościach świadomości ekologicznej przedsiębiorstwo rodzinne MAICO gwarantuje, że nowe urządzenia spełniają już wymagania przyszłych standardów – na przykład dyrektywy WE ErP. Przykładem Blue Performance są centralne systemy wentylacji z odzyskiem ciepła. Wentylator WS 320 to jedyne urządzenie w swojej klasie, które wyróżnia się etykietą klasy efektywności energetycznej A+. W ten sposób nie tylko odciążamy środowisko dzięki zmniejszeniu zużycia energii, ale też Państwa portfel dzięki obniżeniu kosztów.

Więcej informacji na temat nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych z odzyskiem ciepła znajdą Państwo tutaj.

źródło i zdjęcia: Maico Poland Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Maico Poland Sp. z o.o.

Telefon 58 345 14 76, 58 346 03 13
www.maicopoland.pl
gdansk@maicopoland.pl

Maico Poland Sp. z o.o.