Aktualności

Dekarze ustanowią rekord w szybkości montażu okna dachowego VELUX

12.10.2016

Jak szybko można zamontować okno dachowe VELUX? Już wkrótce przekonają się o tym uczestnicy i goście 26. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, podczas których zostanie ustanowiony Rekord Polski w tej kategorii. Największa impreza w branży dachowej odbędzie w terminie od 26 do 28 października w Warszawie.

Stolica Polski na trzy dni zamieni się w centrum dekarskiego świata. Podczas zawodów 25 najlepszych ekip młodych dekarzy z 19 krajów świata będzie rywalizować o tytuł mistrzowski w trzech kategoriach: dach płaski, dach stromy oraz dach metalowy. To jednak nie koniec atrakcji. Gwoździem programu będzie próba ustanowienia Rekordu Polski w montażu okna dachowego VELUX na czas, zgodnie ze sztuką dekarską i zaleceniami producenta.

Firma VELUX, jako Złoty Partner Reprezentacji Młodych Dekarzy oraz Złoty Partner Mistrzostw aktywnie zaangażowała się w organizację i finansowanie wydarzenia. Dla wszystkich gości imprezy przygotowała wiele niespodzianek: m.in.: konkursy z cennymi nagrodami oraz unikatowe stoisko, na którym będzie można zobaczyć innowacyjne rozwiązania produktowe.

- "Firma VELUX od lat wspiera dekarzy w ich codziennej pracy i rozwoju biznesu. Wykonawcom, którzy chcą rozwijać z nami swoją firmę oferujemy m.in. program „Rekomendowanego Wykonawcy” czy atrakcyjne pakiety szkoleń. Mistrzostwa będą doskonałą okazją do rozmowy i wspólnej wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży". - zaznacza dyrektor marketingu firmy VELUX, Jakub Bogacz.

Mistrzostwa odbędą się w terminie do 26 do 28 października 2016 roku w Centrum Kongresowo-Targowym MT Targi Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56/62. Imprezę poprowadzi na żywo znany prezenter radiowy i telewizyjny, Filip Chajzer. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, wymagana jest jedynie rejestracja. Informacje organizacyjne można znaleźć na stronie www.velux.pl/ifd

Organizatorem 26. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy w porozumieniu z Międzynarodową Federacją Dekarzy (IFD).

źródło i zdjęcia: VELUX Polska Sp. z o.o.

Firma powiązana:

VELUX Polska Sp. z o.o.

Telefon 22 33 77 000
www.velux.pl
kontakt@velux.pl

VELUX Polska Sp. z o.o.