Aktualności

Glen Dimplex zaprasza na V Kongres POTR PC "Najlepsze praktyki w likwidacji niskiej emisji"

11.10.2016

20 października 2016 r. w Warszawie podczas 6 Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO odbędzie się V Jubileuszowy Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła. Kongres zatytułowany jest "Najlepsze praktyki w likwidacji niskiej emisji" i będzie poświęcony znaczeniu pomp ciepła w likwidacji niskiej emisji zanieczyszczeń powietrza.

Kongresy PORT PC to jedne z najważniejszych wydarzeń dla całej branży pomp ciepła w Polsce. W tym roku roku organizatorzy zmodyfikowali dotychczasową formułę, dzieląc go na sekcje tematyczne skierowane do konkretnych grup docelowych. Jeden panel tematyczny dedykowany jest instalatorom i projektantom systemów grzewczych, drugi skierowany jest do przedstawicieli jednostek terytorialnych i architektów.

Prelegenci przedstawią między innymi aktualną sytuację na rynku pomp ciepła, omówią zmiany w warunkach technicznych budynków, które wkrótce wejdą w życie. Zapoznają też przedstawicieli samorządów z możliwościami dofinansowań do instalacji z pompą ciepła. Tematyka spotkania dotyczyć będzie również istotnego obecnie wyzwania ekologiczno-społecznego w Polsce, czyli likwidacji niskiej emisji zanieczyszczeń powietrza. Instalatorom i projektantom przedstawione zostaną główne założenia nowych, kompleksowych wytycznych doboru pomp ciepła i instalacji z pompami ciepła, które zostaną opublikowane na przełomie 2016-2017 r.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu i rejestracji znajdują się na stronie internetowej organizatora: www.portpc.pl.

Folder organizatora z informacjami na temat V Kongresu PORT PC skierowany m.in. do instalatorów i projektantów dostępny jest do pobrania poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

20 października 2016 r.
6 Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO
Centrum EXPO XXI
Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14

źródło i zdjęcia: Glen Dimplex

Firma powiązana:

Glen Dimplex

Telefon 61 842 58 05
www.dimplex.pl
office@glendimplex.pl

Glen Dimplex