Aktualności

WIŚNIOWSKI: Niezwykli kibice na PGE Narodowym

10.10.2016

W sobotę na PGE Narodowym w Warszawie Polska wygrała z Danią 3:2 w drugim meczu eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Na Stadionie Narodowym zebrało się 58 tysięcy kibiców, a wśród nich reprezentanci Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu (pow. tarnobrzeski).

Podopieczni placówki wraz ze swoimi opiekunami zasiedli w ubiegłą sobotę na trybunach PGE Narodowy, aby wspólnie z tłumem kibiców dopingować Orłom w drodze po zwycięstwo. Bilety na to wydarzenie przekazała firma WIŚNIOWSKI. Były one nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca we wrześniowym VI Turnieju Piłkarski Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, który rozegrano w Tarnobrzegu. Dla zwycięzców, którymi okazali się podopieczni ze Skopania, możliwość wyjazdu na mecz Reprezentacji to ogromne przeżycie i niekiedy spełnienie marzeń.

- "Wszystko możemy określić jednym słowem - MEGA! Dzięki firmie WIŚNIOWSKI mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. To był piękny mecz, który dostarczył nam wszystkim niesamowitych emocji. Dodatkowo była to cenna lekcja patriotyzmu. To wydarzenie będziemy wspominać jeszcze przez długi czas." – podkreśla Damian Szwagierczak dyrektor Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu.

Na Stadionie Narodowym zebrało się 58 tysięcy kibiców, a wśród nich reprezentanci Centrum Opieki nad Dzieckiem w Skopaniu

Piętnastoosobowa delegacja ze Skopania rozwiesiła na trybunie stadionu flagę z nazwą placówki oraz logotypem firmy WIŚNIOWSKI jako sponsora biletów. W ten sposób chcieli podziękować za otrzymane dotychczas wsparcie. Na ręce reprezentantów firmy WIŚNIOWSKI przekazali też własnoręcznie wykonane trofeum piłkarskie.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.