Aktualności

Oferowane przez Novet zawiasy Exacta zostały wyróżnione w konkursie "Wyrób roku"

10.10.2016

Oferowane przez Novet zawiasy wkręcane Exacta otrzymały cenne wyróżnienie w konkursie "Wyrób roku".

W konkursie "Wyrób roku" swój głos na zawiasy wkręcane Exacta oddał między innymi właściciel firmy Lubstol – Tomasz NastajW głosowaniu wzięli udział klienci firmy Torys, którzy mieli do wyboru dwanaście różnych produktów z różnych kategorii, takich jak okucia do drzwi i okien, narzędzia montażowe oraz chemia budowlana. Poszczególne produkty oceniano biorąc pod uwagę szereg kryteriów: estetykę, jakość, funkcjonalność, dostępność oraz cenę. Najwięcej głosów otrzymały zawiasy wkręcane Exacta oraz taśma do ciepłego montażu Soudal.

W konkursie "Wyrób roku" swój głos na zawiasy wkręcane Exacta oddał między innymi właściciel firmy Lubstol – Tomasz Nastaj, któremu Novet przyznał nagrodę w postaci zestawu montażowego, składającego się z dwóch szablonów, wiertła, klucza do regulacji oraz ogranicznika wiercenia.

Regulacja pozwala równomiernie rozłożyć ciężar drzwi na wszystkich zawiasachExacta to seria zawiasów wkręcanych umożliwiająca regulację położenia w dwóch lub trzech płaszczyznach na zamontowanym skrzydle drzwiowym. Regulacja pozwala równomiernie rozłożyć ciężar drzwi na wszystkich zawiasach. Dzięki temu skrzydło drzwi pracuje w prawidłowy sposób, nawet po upływie wielu lat. Dodatkowo zawiasy Exacta zostały wyposażone w łożyskowane gniazdo trzpienia oraz nylonową wkładkę, która znajduje się w górnej częsci zawiasu.

źródło i zdjęcia: Novet

Firma powiązana:

Novet

Telefon 42 214 29 33, 34
www.novet.eu
bok@novet.eu

Novet