Aktualności

Geberit partnerem jubileuszowej edycji Łódź Design Festival

10.10.2016

Tożsamość, to hasło 10. jubileuszowej edycji Łódź Design Festival, która rozpocznie się już 13 października w Łodzi, partnerem wydarzenia jest Grupa Geberit, która dla uczestników festiwalu, przygotowała wydarzenia specjalne.

Tożsamość, to hasło 10. jubileuszowej edycji Łódź Design FestivalPodczas kilkudniowego święta designu na odwiedzających festiwal Gości będzie czekać specjalnie zaprojektowana na tę okazję oaza spokoju Geberit, w której zaprezentowane zostaną produkty marek należących do Grupy: Koło, Keramag i Geberit. Prezentowana wystawa, to znakomite połączenie natury z nowoczesnością i funkcjonalnością produktów, zamontowanych w niecodzienny sposób, wśród bujnej roślinności. Wśród prezentowanych produktów znajdą się między innymi: toalety myjące Geberit AquaClean, moduł sanitarny Geberit Monolith, designerskie odpływy liniowe Geberit CleanLine, a także kolekcje ceramiki i mebli łazienkowych z Koło i Keramag: LIFE!, Traffic, MYDAY i Citterio.

Obecność Grupy Geberit podczas festiwalu, to nie tylko prezentacja produktów, ale również zaangażowanie w dyskusje na temat tożsamości i designu. Podczas festiwalu odbędzie się panel dyskusyjny Od pomysłu do sukcesu, czyli jak zamienić projekt na biznes, prowadzony przez dr inż. technologii drewna - Michała Roszkowskiego, projektanta konceptu meblowego Koło Twins, który w tym roku otrzymał wyróżnienie Must Have oraz Red Dot Design Awards. Podczas festiwalowych dni, Geberit zorganizuje również warsztaty Pecha Kucha – czyli jak opowiadać o designie, podczas których zaprezentowane zostaną sposoby praktycznego tworzenia prezentacji dla zawodów kreatywnych.

Miasto Łódź, w którym odbywa się festiwal, to doskonała przestrzeń do opowiadania o miejskiej tożsamości, dlatego Marka Koło, wspólnie z Gośćmi i uczestnikami festiwalu poszuka odpowiedzi na pytanie, co kształtuje tożsamość miejsc, w których żyjemy. Podczas festiwalu odbędą się dwa spacery zorganizowane w ramach projektu Nie olewamy miasta, podczas których KOŁO kultury miejskiej przybliży i w oryginalny sposób pokaże łódzką przestrzeń miejską. Tematyczne spacery zabiorą uczestników w podróż szlakiem łódzkich murali oraz łódzkiego modernizmu. Dopełnieniem spacerów będzie pokaz filmu "Medianeras" w reżyserii Gustavo Taretto oraz połączona z nim debata na temat przestrzeni i tempa życia nowoczesnego miasta.

Więcej informacji oraz szczegółowy plan wydarzeń można znaleźć na stronie organizatora oraz na www.geberit.pl i www.kolo.com.pl

Jubileuszowa 10. Edycja Łódź Design Festival, odbędzie się w dniach 13 – 23 października, a jej hasłem przewodnim jest Tożsamość.  

źródło i zdjęcia: GEBERIT

Firma powiązana:

GEBERIT

Telefon 22 376 01 00
www.geberit.pl

GEBERIT