Aktualności

Krispol podwójnie nagrodzony za najwyższą jakość

10.10.2016

29 września br. w Warszawie, w Hotelu Marriott, odbyło się Europejskie Forum Jakości oraz X, jubileuszowa Gala Programu Najwyższa Jakość Quality International. Podczas Gali tej zostały wręczone nagrody dla firm, reprezentujących najwyższe standardy i inicjatywy jakościowe w Polsce.

KRISPOL, wiodący przedstawiciel branży osłon i stolarki, otrzymał tytuł Laureata oraz Złote Godło - Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości, dla drzwi HST85 - najgłębszego i najcieplejszego systemu drzwi podnoszono-przesuwnych na rynku.

Jako trzykrotny Laureat Programu, firma została również wyróżniona nagrodą specjalną – PERŁĄ QI. Statuetki w imieniu firmy odebrał Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej.

Statuetki w imieniu firmy odebrał Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej

Cieszę się, że nasza kampania "KRISPOL - Gwarancja spokoju" została wsparta tak mocną rekomendacją. Miło nam jest znaleźć się w gronie firm reprezentujących najwyższe standardy jakości i gwarantujących klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie – podkreśla Katarzyna Kozłowska, Kierownik Marketingu KRISPOL. – Zawsze staramy się oferować klientom rozwiązania, które nie będą ich w żaden sposób ograniczać. Nagrodzony w tym roku system drzwi HST85 jest efektem naszych starań i kolejnym przykładem produktu, który spełnia najwyższe wymagania z zakresu funkcjonalności, wymiarów, komfortowej obsługi, a także bardzo ważnej dla nas estetyki.

źródło i zdjęcia: Krispol

Firma powiązana:

Krispol

Telefon 61 662 41 00
www.krispol.pl
biuro@krispol.pl

Krispol