Aktualności

Inter-Lers: Targi Agro Show 2016 za nami

07.10.2016

Zakończyła się kolejna – już osiemnasta edycja targów Agro Show. Jak co roku, przez jeden wrześniowy weekend, lotnisko w Bednarach k. Pobiedzisk zamieniło się w największy tego typu w Europie plac wystawowy. Na zwiedzających czekało ponad 800 firm. Wśród nich znaleźli się oczywiście producenci maszyn i urządzeń rolniczych, ale również nawozów, środków ochrony roślin, itd. Dopisała także pogoda, dzięki czemu imprezę odwiedziło aż 140 tys. zwiedzających.

Wśród wystawców nie zabrakło oczywiście firmy Inter - Lers. Tym razem głównym elementem naszego stoiska była naczepa z pokaźnymi, 9-metrowymi wiązarami. Gotowa, przygotowana do transportu więźba okazała się interesującym elementem, który przyciągną uwagę licznego grona zwiedzających. Nasi goście mogli liczyć oczywiście na fachowe doradztwo ze strony konsultantów, a także drobny poczęstunek.

Śmiało można stwierdzić, że targi Agro Show 2016 okazały się sukcesem. Cieszyć może fakt, że wśród rolników cały czas przeważają dobre nastroje, co owocuje planami na rozwój gospodarstw. Tak więc choć branża cały czas musi mierzyć się z nowymi problemami,  w przyszłość można patrzeć z optymizmem.

Przy okazji serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. Tych, którzy tym razem nie mieli do tego okazji, zapraszamy natomiast na nasz facebookowy profil (link), na którym zobaczyć można krótką fotorelację z wydarzenia.  

źródło i zdjęcia: Inter-Lers

Firma powiązana:

Inter-Lers

Telefon 61 427 04 23
www.inter-lers.pl
biuro@inter-lers.pl

Inter-Lers