Aktualności

Folie dachowe Gutta

12.09.2016

Niezwykle istotnym elementem konstrukcji dachowej są specjalnie do nich dedykowane folie. Zabezpieczają go, chronią izolację termiczną przed wilgocią. Wpływa to na trwałość konstrukcji, a przede wszystkim na koszty eksploatacji i komfort użytkowania budynku. Program GUTTAFOL to kompleksowa oferta folii dachowych nisko i wysoko paroprzepuszczalnych do powierzchni skośnych wentylowanych i niewentylowanych.

Oferta obejmuje folie:

  • dachowe zbrojone z mikroperforacją,
  • wysoko paroprzepuszczalne - wielowarstwowe membrany z włóknin polipropylenowych z filmem funkcyjnym gwarantującym wodoszczelność i wysoką dyfuzyjność,
  • paroizolacyjne, zbrojone z warstwą aluminium gwarantującą pełną paroszczelność.

Paroprzepuszczalne

Rozbudowana oferta produktów nisko i wysoko paro przepuszczalnych przeznaczonych do układania na powierzchniach skośnych wentylowanych i niewentylowanych. W asortymencie dostępne są modele: od konwencjonalnych zbrojonych z PE i mikroperforacją, aż po wyroby powstałe na bazie włóknin poliestrowych z wodoszczelną i paro przepuszczalną powłoką PE.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Paroizolacyjne

Znakomita, niezwykle odporna osłona izolacji termicznej o strukturze opartej na powłokach PP (metalizowanej oraz z warstwą aluminium), zbrojącej siatki PE oraz folii PE. Stosuje się ją zazwyczaj na płaskich dachach oraz w wilgotnych pomieszczeniach, zapobiegając przenikaniu oraz skraplaniu się pary wodnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Plandeki

Wielofunkcyjne plandeki ochronne o szerokim zakresie wymiarów (od 2x3 do 6x8 metrów). Dzięki specjalnie wzmocnionej tkaninie cechują się znakomitą wytrzymałością na zniszczenia oraz odpornością na działanie temperatury. Dodatkowe wzmocnienie stanowi podwójne obszycie brzegów. Produkowane oferowane są w neutralnym kolorze zielonym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

źródło i zdjęcia: Gutta

Firma powiązana:

Gutta

Telefon 61 428 20 64 (65)
www.gutta.pl
info@gutta.pl

Gutta