Aktualności

DABROwent: Półmetek drogi na Kubę już za nami

07.10.2016

Bydgoska hurtownia wentylacyjna zakończyła pierwszy etap konkursu "Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę". Zabawa wkracza w fazę finałową.

Zwycięzcą pierwszej części konkursu została załoga o nicku BountyPierwsze nagrody rozdane

W tym tygodniu organizatorzy kubańskiej przygody przekazali moc nagród załogom, które zebrały najwięcej kokosów po pierwszym etapie zabawy.

Zwycięzcą pierwszej części konkursu została załoga o nicku Bounty. Walka o tablet iPad Air 2, czyli pierwszą nagrodę toczyła się praktycznie do ostatnich dni – relacjonuje Katarzyna Dąbrowska, właścicielka hurtowni DABROwent - Cieszy nas, że uczestnikom konkursu spodobała się forma i oprawa konkursu. Dzięki ich zaangażowaniu czujemy, że na Kubie wspólnie będziemy bawić się wybornie! ­– dodaje organizatorka.

Kolejny etap już się zaczął

"Postaw na DABROwent. Wygraj rejs na Kubę" potrwa do 8 lutego 2017 roku. Zasady naszego konkursu nie zmieniają się. Kontynuujemy kurs na Kubę – mówi Dąbrowska – Teraz stawka mocno rośnie, bowiem w lutym przekażemy bilety na rejs, zatem emocji będzie co niemiara – podkreśla właścicielka DABROwent.
Nadal możesz się zapisać!

Zabawa wkracza w fazę finałową

System rejestracyjny konkursu cały czas jest otwarty (rejs.dabrowent.pl/rejestracja.html), zatem do dabrowentowej zabawy wciąż można się zapisać. Główną nagrodą w zabawie jest rejs all inclusive luksusowym wycieczkowcem po Antylach. Sześć załóg zwiedzi między innymi Kubę, Jamajkę, Kajmany oraz Meksyk.
Więcej o inicjatywie można przeczytać na dedykowanej stronie konkursu: rejs.dabrowent.pl

źródło i zdjęcia: DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA

Firma powiązana:

DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA

Telefon 52 332 77 93, 608 820 412, 784 487 321
www.dabrowent.pl
biuro@dabrowent.pl

DABROwent WENTYLACJA KLIMATYZACJA