Aktualności

Balustrady stalowe ZKM

06.10.2016

Balustrady ze stali doskonale sprawdzą się w każdym typie wnętrza – dzięki uniwersalnej konstrukcji i różnorodności wzorów będą pasować zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego.

Wzornictwo, kształt i inne elementy balustrad dopasowujemy do indywidualnych potrzebOferujemy Państwu balustrady stalowe i metalowe w szerokiej gamie modeli, wykonanych według autorskiej koncepcji. Dzięki twórczemu podejściu i dbałości o każdy szczegół możemy zagwarantować wysoką trwałość i estetykę produktów. W konstrukcji balustrad metalowych i stalowych używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów najwyższej jakości – w formie wypełnienia przestrzeni między słupkami stosujemy stal, drewno lub szkło. Gotowe produkty malujemy proszkowo, udostępniając do wyboru pełną paletę kolorów RAL.

Poza produktami do wykorzystania wewnątrz domu wykonujemy balustrady metalowe i stalowe zewnętrzne, posiadające wzmocnioną, cynkowaną ogniowo konstrukcję. Charakteryzuje się ona wyższą odpornością na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych: deszczu, wilgoci czy niskiej temperatury.

Wzornictwo, kształt i inne elementy balustrad dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Realizujemy również zamówienia według projektu przedstawionego przez Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

źródło i zdjęcia: ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Firma powiązana:

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych

Telefon 22 863 27 90, 501 056 885, 502 028 066
www.zkm.com.pl
zkm@zkm.com.pl

ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych