Aktualności

Akcesoria dachowe Ruukki

12.09.2016

Akcesoria dachowe Ruukki zostały zaprojektowane z dbałością o estetykę, ale przede wszystkim tak, aby dach był funkcjonalny i trwały. Zastosowane rozwiązania i materiały zostały dobrane z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie użytkowania dachu.

Akcesoria dachowe Ruukki zostały zaprojektowane z dbałością o estetykę, ale przede wszystkim tak, aby dach był funkcjonalny i trwały

Obróbki dachowe

Obróbki dachowe Ruukki stanowią estetyczne i funkcjonalne wykończenie dachu. Dzięki zastosowanej metodzie produkcji charakteryzują się wysoką precyzją wykonania. Łączą ze sobą różne elementy dachu, w spójny i przyjemny dla oka sposób. Oferujemy obróbki, które pasują wizualnie i technicznie do Twojego pokrycia dachowego - prościej zatem, gdy zamówisz cały pakiet dachowy z Ruukki.

Podbitka dachowa Soffit

Podbitka dachowa Soffit to kompletny system elementów pozwalający wykończyć dach w solidny sposób i w doskonałym stylu. Podbitka wykonana jest z blachy stalowej, dzięki czemu nie wymaga okresowej konserwacji i zapewnia długoletni, doskonały wygląd.

Komunikacja dachowa

Elementy bezpieczeństwa dachowego dostarczane przez Ruukki odpowiadają wszystkim niezbędnym wymogom prawnym i regulacjom obowiązującym w Polsce. Dzięki nim osoby przebywające na dachu w trakcie montażu, remontu, renowacji czy okresowego czyszczenia zabezpieczone są przed niepotrzebnym ryzykiem.

Do profili dachówkowych Ruukki oraz do modelu Classic przeznaczone są odpowiednie modele ław kominiarskich i barier śniegowych.

Produkty te wykonane są ze stali ocynkowanej, w wersji z kolorową powłoką.

Zabezpieczenia przeciwśniegowe

Zabezpieczenia przeciwśniegowe pomogą zatrzymać na dachu śnieg zsuwający się w czasie odwilży. Zastosowanie płotków przeciwśnieżnych czy choćby śniegołapy zabezpieczą mieszkańców domu przed niepotrzebnym ryzykiem. Do profili dachówkowych Ruukki oraz blach na rąbek stojący przeznaczone są odpowiednie modele barier śniegowych.

Wentylacja dachowa

Prawidłowa wentylacja jest niezbędna do zapewnienia komfortu użytkowania budynku. Szeroka oferta produktów do wentylacji pomieszczeń i przegrody dachowej pozwala na optymalny dobór rozwiązań dla każdego rodzaju dachu.

Pozostałe akcesoria

Dach to nie tylko dachówka, dach to zbiór współpracujących ze sobą elementów, które jako komplet dają Ci pewność ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Oprócz pokrycia głównego, w naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne elementy, które nasi eksperci uwzględnią przy wycenie Twojego dachu. Produkty takie jak obróbki dachowe, membrany paroprzepuszczalne, akcesoria bezpieczeństwa dachowego czy systemy mocujące to tylko niewielka część naszej oferty.

źródło i zdjęcia: Ruukki Polska

Firma powiązana:

Ruukki Polska

Telefon 46 85 81 600
www.ruukkidachy.pl, www.ruukki.pl

Ruukki Polska