Aktualności

Wielkie otwarcie Hurtowni POLEKO!!!

05.10.2016

POLEKO HURTOWNIA to oddział firmy Polska Ekologia Sp. z o.o. zajmujący się profesjonalną sprzedażą hurtową i detaliczną produktów, z szeroko pojętej branży grzewczej. Główną grupą klientów na których Spółka skupia swoje największe zaangażowanie są firmy instalacyjne z Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec. Duże zainteresowanie ze strony firm instalacyjnych Spółka zawdzięcza profesjonalnemu wsparciu w postaci szkoleń, doradztwa technicznego, bezpłatnym usługom projektowym, atrakcyjnemu systemowi rabatowania, programom lojalnościowym i co najważniejsze, czyli sprzedaży produktów jedynie najwyższej jakości, z pełnym wsparciem serwisowym.

POLEKO HURTOWNIA wykorzystuje bazę i doświadczenie firmy Polska Ekologia sp. z o.o., która jako jedna z pierwszych w Polsce, bo już w latach 90 ubiegłego wieku wprowadziła do oferty systemy solarne, pompy ciepła i inne innowacyjne na ten czas rozwiązania techniczne. Od początku swojej działalności Spółka opiera się głównie na współpracy z profesjonalnymi firmami instalacyjnymi, z roku na rok powiększając ich grono. W chwili obecnej w zespole Polskiej Ekologii znajduje się już kilkaset firm.

POLEKO HURTOWNIA to oddział firmy Polska Ekologia Sp. z o.o. zajmujący się profesjonalną sprzedażą hurtową i detaliczną produktów

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu już dziś, a przekonasz się jak wiele korzyści można uzyskać z naszej dwustronnej współpracy.

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu już dziś, a przekonasz się jak wiele korzyści można uzyskać z naszej dwustronnej współpracy

http://polekohurtownia.pl/pl/

źródło i zdjęcia: Polska Ekologia

Firma powiązana:

Polska Ekologia

Telefon 533 301 141, 881 765 356
www.poleko.pl
info@poleko.pl

Polska Ekologia