Aktualności

Zaproszenie na stoisko FAKRO - Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy 26-29.10.2016

04.10.2016

Szanowni Państwo, już po raz 26 odbywać się będą Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, w tym roku jest to szczególne wydarzenie, iż gospodarzem mistrzostw jest Polska. Dla firmy FAKRO jest to tym bardziej prestiżowe wydarzenie, gdyż jednym z reprezentantów Polski jest absolwent klasy patronackiej FAKRO z Poznania - Pan Oskar Sworek.

Mistrzostwa będą się odbywać w Warszawie w dniach 26-29.10.2016 roku. Konkurencje będą rozgrywane na terenie Centrum Targowo Kongresowego MTP przy ulicy Marsa 56C w Warszawie.

Podczas tych dni będziemy kibicować przede wszystkim naszym reprezentantom, ale również ekipom z 17 krajów.

To wspaniałe wydarzenie będzie również okazją do spotkania się z producentami, porozmawiania oraz wymiany doświadczeń.

Firma FAKRO również bierze czynny udział w mistrzostwach poprzez dostarczenie swoich produktów zarówno do dachów płaskich jak i skośnych, które będą montowane przez uczestników mistrzostw.

W związku z tym zapraszamy na nasze stoisko, które znajduje się w hali rozgrywania mistrzostw. Będzie to również okazja do wspólnej zabawy. Dla aktywnych mamy przewidziane konkursy podczas których głównymi nagrodami będą pakiety wyjazdowe na mecz reprezentacji Polski z Rumunią w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata 2018, który zostanie rozegrany w dniu 10 czerwca 2017 roku. Ponadto dla wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko przewidzianych jest szereg nagród i atrakcji.

Informujemy również, iż wszystkie osoby posiadające legitymacje Fachowca FAKRO podczas wizyty na naszym stoisku i okazania legitymacji będą mogły uzyskać dodatkowe punkty do programu lojalnościowego "Fach na Dach".

Zapraszamy również na stronę www.myfachowcy.info, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenie.

źródło i zdjęcia: Fakro

Firma powiązana:

Fakro

Telefon 18 444 04 44
www.fakro.pl
fakro@fakro.pl

Fakro