Aktualności

Konbet poleca: Stropy.pl – wybierz strop nie wychodząc z domu!

30.09.2016

Zakup odpowiedniego systemu stropowego to proces wymagający dokładnej analizy i poświęcenia sporej ilości czasu. Jeżdżenie od producenta do producenta w celu wybrania najatrakcyjniejszej oferty, często kończy się niepowodzeniem.

Czasochłonny proces wyboru stropu odchodzi w niepamięć! Biorąc pod uwagę rosnące wymagania współczesnego klienta, który coraz częściej woli wybrać i zamówić produkt przez internet – powstał pierwszy w Polsce system zamówień stropów online - STROPY.PL

Wybieraj i zamawiaj online

Strona STROPY.PL daje możliwość zweryfikowania i porównania wszystkich istniejących rozwiązań stropowych pod jednym adresem. W wyborze odpowiedniego systemu stropowego pomoże dostępna na stronie Tabela porównawcza oraz Wirtualny Doradca, który na podstawie 12 pytań dobierze rozwiązanie spełniające oczekiwania osoby poszukującej stropu.

Nowy portal to także jedyna strona, która umożliwia kompleksową obsługę realizacji zamówienia całkowicie online. W projekt zaangażowanych jest aż 9 największych producentów systemów stropowych, co umożliwia błyskawiczną i profesjonalną obsługę, a także skraca czas finalizacji zakupów.

Cały proces zamówienia oraz pozyskiwania niezbędnych informacji odbywa się poprzez stronę www i formularz kontaktowy. Nie ma konieczności przyjazdu do siedziby producenta, wszystkie niezbędne informacje udzielane są online przez indywidualnego partnera regionalnego.

STROPY.PL to wygodny i prosty sposób znalezienia dla siebie odpowiedniego systemu stropowego. Aby skorzystać z możliwości nowej strony jedyne, czego potrzebujemy, to trochę czasu oraz dostęp do internetu – strona działa także na urządzeniach mobilnych.

źródło i zdjęcia: Konbet Poznań Sp. z o.o., Sp. k.

Konbet poleca: Stropy.pl – wybierz strop nie wychodząc z domu!

Firma powiązana:

Konbet Poznań

Telefon 61 877 25 81, 516 058 014
www.konbet.pl, www.stropsmart.pl
poznan@konbet.pl

Konbet Poznań
Zobacz produkty: