Aktualności

Przytulne wnętrza na jesień w kolorze jarzębiny od Jedynki

29.09.2016

Uznawana za owoc jesieni jarzębina już od września zdobi parki i ogrody, czarując swym pięknym intensywnym kolorem. O tej porze roku warto jej barwę wprowadzić do domowego otoczenia, by na co dzień dodawała nam energii i motywowała do działania. Nastrojowe wnętrza w tonacji "Czar jarzębiny" marki Jedynka sprawią, że nawet w słotne dni trudno będzie poddać się jesiennej chandrze.

Uznawana za owoc jesieni jarzębina już od września zdobi parki i ogrody, czarując swym pięknym intensywnym koloremEnergetyczna moc

Jarzębinowy odcień w mieszkaniu będzie czarować domowników swym urokiem, pozwalając przynajmniej na chwilę uciec od codziennej rutyny, by poczuć siłę do twórczego działania.  Zastosowany w salonie wprowadzi do wnętrza sporą dawkę pozytywnej energii i korzystnie wpłynie na samopoczucie. Jednocześnie swą rozgrzewającą mocą będzie zachęcać do wspólnego spędzania czasu w ciepłym rodzinnym gronie.

Jarzębinowy odcień w mieszkaniu będzie czarować domowników swym urokiemPrzyjemne odprężenie

Kolory słonecznej jesieni od marki Jedynka pomogą stworzyć w sypialni przytulny klimat. Jarzębina przełamana delikatnym jasnym odcieniem jak Babie Lato czy Smakowita Morela będzie budzić pozytywne skojarzenia ze słonecznym latem i sprzyjać wieczornemu ukojeniu do snu. Rano skutecznie pobudzi zaś do działania i nastroi pozytywnie na cały dzień.

Jeśli nie chcemy malować całej ściany na intensywniejszy kolor, warto postawić na jarzębinowe akcenty na bardziej stonowanym tleOptymistyczne akcenty

Jeśli nie chcemy malować całej ściany na intensywniejszy kolor, warto postawić na jarzębinowe akcenty na bardziej stonowanym tle. Pozwoli to przemycić do wnętrza odrobinę radości i optymizmu, które z pewnością przydadzą się jesienną porą. Kolor ten można wykorzystać też na mniejszym fragmencie ściany, na przykład nad kominkiem, potęgując w ten sposób wrażenie przyjemnego ciepła w otoczeniu.

Więcej inspiracji na urządzenie wnętrz z farbami Jedynka można znaleźć na stronie http://www.farbyjedynka.pl/inspiracje.

źródło i zdjęcia: Tikkurila Polska S.A.

Firma powiązana:

Tikkurila Polska S.A.

Telefon 801 88 99 65, 22 310 95 55
www.farbyjedynka.pl
tikkurilapolska@tikkurila.com

Tikkurila Polska S.A.