Aktualności

Komfortowa wentylacja mieszkań MAICO

29.09.2016

Dzięki nieprzerwanej wentylacji substancja budowlana jest optymalnie i niezawodnie chroniona przed wystąpieniem pleśni i związanymi z tym kosztownymi pracami modernizacyjnymi. Idealne powietrze w pomieszczeniu minimalizuje ponadto niebezpieczeństwo wystąpienia takich zagrożeń dla zdrowia, jak astma, alergie, bóle głowy i wiele innych.

Kiedy mówi się o domu jako oazie komfortu i dobrego samopoczucia, wiele osób myśli o pięknych meblach, nowoczesnej architekturze wnętrz i pełnych rozmachu pomieszczeniach mieszkalnych. Często zapomina się przy tym o najważniejszym: o zdrowym powietrzu w pomieszczeniu, wolnym od szkodliwych substancji, nieprzyjemnych zapachów i szkodliwej wilgoci.

Nowa generacja urządzeń wentylacyjnych MAICO z odzyskiem ciepła WS 170, WS 320 i WS 470 zapewnia dobre powietrze w pomieszczeniu bez konieczności otwierania okien i oferuje znacznie więcej: Na przykład unikalną efektywność energetyczną, elastyczność oraz łatwość obsługi przy użyciu bezpłatnej aplikacji / narzędzia webowego air@home.

źródło i zdjęcia: Maico Poland Sp. z o.o.

Firma powiązana:

Maico Poland Sp. z o.o.

Telefon 58 345 14 76, 58 346 03 13
www.maicopoland.pl
gdansk@maicopoland.pl

Maico Poland Sp. z o.o.