Aktualności

Besco pod lupą: parawany nawannowe, drzwi i kabiny prysznicowe

27.09.2016

Tworząc nasze produkty dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one oczekiwania pod względem designerskim jak i użytkowym. Poniżej zawarliśmy informacje dotyczące zastosowanych technologii produkcyjnych oraz detalach wykończenia, które znacząco wpływają na walory szklanych produktów z oferty Besco.

Regulacja przyścienna

We wszystkich parawanach nawannowych, drzwiach oraz kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiał dostosowanie produktu do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał optymalne wyregulowanie produktu względem wanny, brodzika, czy posadzki.

Bezpieczne szkło

We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkłą hartowanego prawany, drzwi oraz kabiny prysznicowe marki Besco są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

Powłoka Besco Proclean

To niewidoczna warstwa ochronna, nakładana na powierzchnię szkłą w procesie jest obróbki. Dzięki niezwykłym właściwością powłoki Besco ProClean, krople wody nie zatrzymują się na powierzchni szkła, nie pozostawiają więc charakterystycznych osadów. Zmniejszona ilość zanieczyszczeń znacząco ogranicza rozwój bakterii i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Odpowiednią pielęgnację szkła z powłoką Besco ProClean zapewniają delikatne środki czystości. Powłokę w standardzie posiadają wszystkie kabiny prysznicowe z przejrzystym szkłem.

Ultranowoczesne rolki

W rolkach naszych kabin prysznicowych zostały zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dzięki połączeniu nylonu ze stałą nierdzewną rolki nie tylko zapewniają bezproblemową i cichą pracę drzwi przesuwnych, ale również są niezwykle trwałe. Dolne rolki umożliwiają wypięcie i odchylenie drzwi.

Optymalne zawiasy

Zawiasy o zakresie regulacji 180 lub 360 stopni, w zależności od modelu parawany, pozwalają dowolnie składać parawan na cianę, dzięki czemu idealnie sprawdzą się również w niewielkich łazienkach, gdzie często poszczególne elementy wyposażenia są bardzo blisko siebie, co utrudnia swobodne składanie parawanu w jednym kierunku.

Precyzyjne wykończenie

Wszystkie elementy parawanów, drzwi czy kabin prysznicowych marki Besco zostały wykonane z najwyższą starannością. Precyzyjne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów, rolek, itp., z jednej strony wpływa niezwykle korzystanie na walory estetyczne produktów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną ekspoloatację przez długie lata.

źródło i zdjęcia: Besco