Aktualności

Inspiracje - biała łazienka CORAM

26.09.2016

Czystość, higiena, nowoczesność, minimalizm, klasyka. O jakim kolorze pomyślimy przyporządkowując te określenia do pomieszczenia łazienki? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest nim biały - łazienkowy klasyk, kolor ponad czasem i formą. W ofercie Coram Poland, renomowanego dystrybutora wyposażenia łazienek, znajdziemy przekrój białych produktów.

Z bogatego asortymentu produktów Sealskin, do białej łazienki można wybrać również akcesoriaRządy białego koloru w polskich łazienkach wynikają z różnych przyczyn: mody (biały to klasyk), wygody (łatwo dopasować do niego każdy inny kolor) oraz łatwej dostępności produktów.

Preferencje klientów w dużej mierze uwarunkowane są również tradycją. Dziś, choć paleta barw łazienkowego wyposażenia jest szersza, to statystyki wskazują jednoznacznie, że w niektórych grupach produktów biały wciąż jest numerem jeden.

Nadal jest to podstawowy kolor ceramiki sanitarnej, umywalek, brodzików, wanien, a także mebli łazienkowych. W ofercie Coram Poland – renomowanego dystrybutora wyposażenia łazienek - w białym kolorze dostępne są wszystkie elementy wyposażenia łazienki: ceramika sanitarna, wanny, brodziki, meble, tekstylia, akcesoria, płytki ceramiczne, a nawet armatura (np. bateria Sprint marki  Guglielmi).

W ofercie Coram Poland – renomowanego dystrybutora wyposażenia łazienek - w białym kolorze dostępne są wszystkie elementy wyposażenia łazienkiBiały kolor ma potencjał zwłaszcza jeśli chodzi o tekstylia łazienkowe takie jak dywaniki czy zasłony prysznicowe. Uwagę warto zwrócić na ofertę marki Sealskin – holenderskiego producenta dywaników i zasłon łazienkowych, gdzie biały kolor od zawsze miał swoje stałe miejsce.

W tym roku, pomimo eksplozji energetycznych kolorów, w ofercie Sealskin również można znaleźć sporą grupę białych tekstyliów. Białe dywaniki to m.in. Cotton Nova, Pebbles oraz Savon de Provence, a także antypoślizgowa mata pod prysznic Flor White.

Jeśli chodzi o zasłony, to w białej tonacji utrzymane są  na przykład MovementJeśli chodzi o zasłony, to w białej tonacji utrzymane są  na przykład Movement, Condens, Coloris oraz Savon de Provence. Tekstylia łazienkowe w białym kolorze są eleganckie, a użycie przez producenta materiałów najlepszej jakości sprawia, że są również trwałe.

Z bogatego asortymentu produktów Sealskin, do białej łazienki można wybrać również akcesoria. Proponujemy na przykład Savon de Provence wykonane z matowej ceramiki. W serii dostępne są cztery elementy: dozownik na mydło w płynie, kubek, mydelniczka oraz szczotka w.c. To podstawowy zestaw elementów niezbędnych  w każdej łazience. Akcesoria tworzą stylistyczny i użytkowy komplet z zasłoną i dywanikiem o tej samej stylistyce.

W białej łazience nie może też zabraknąć białych płytek ceramicznychW białej łazience nie może też zabraknąć białych płytek ceramicznych, takich jak Neutral hiszpańskiej marki Ceramicas Aparici, której firma Coram jest autoryzowanym dystrybutorem. Bazą serii jest płytka o wymiarach 297,5x894,6 mm i grubości 7 mm przygotowana na białej paście. Jej cechą charakterystyczną jest unikalna struktura fali oraz mocno błyszcząca powierzchnia. Śnieżnobiała płytka prasowana jest w technice slim i szkliwiona cyfrowo.

Jak widać, białego wyposażenia w asortymencie Coram jest naprawdę dużo. Oczywiście nie namawiamy do zestawiania wszystkich produktów w jednym wnętrzu i tworzenia łazienek inspirowanych obrazem Kazimierza Malewicza „Białe na białym”. Tylko do twórczego wyboru.

źródło i zdjęcie: Coram

Firma powiązana:

Coram

Telefon 22 899 15 40, 22 899 03 20
www.coram.pl
coram@coram.pl

Coram