Aktualności

Stiebel Eltron jest "Superbrand 2016/2017"

23.09.2016

Dominacja marki na rynku, jej ogólna akceptacja, lojalność klientów, wartość marki i długa historia - to kryteria, które mają decydujące znaczenie przy wyborze znaku towarowego dla "Superbrand". Już po raz czwarty Stiebel Eltron przekonał wybitne jury i firma z branży ogrzewania i chłodzenia otrzymała nagrodę "Superbrand 2016/2017". "To wielki sukces marki, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni", powiedział dyrektor marketingu Mikołaj Kroll-Schlüter.

Nagroda za wybitne zarządzanie marką

Największa na świecie organizacja marketingowa "Superbrands" od 20 lat w około 90 krajach w drodze konkursów wyłania najlepsze światowe marki. Niezależni eksperci ekonomiczni przy współpracy z międzynarodowymi instytucjami badawczymi nominują wybitne produkty i marki firmowe danego kraju - w Niemczech nominowano 1.300 kandydatów. Profesjonalne Jury z osobistościami ze świata biznesu, polityki, mediów i uczelni poszukują na całym świecie tych 100 z najlepszych - jak Stiebel Eltron. Do innych niedawnych laureatów należą marki METABO, Adidas i Katjes.   

- "To Superbrand to marka o wysokiej reputacji i wartości rynkowej, która oferuje wysoką jakość, spójność i lojalności klientów", mówi Norbert R. Lux, dyrektor organizacji "Superbrands Germany".

Nagroda zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas gali na początku 2017. Wtedy okaże się również, która osoba jest wybrana jako "osobowość Superbrand of the Year" 2016/2017. Poprzedni zwycięzcy to: Frank Beckenbauer, Boris Becker, Iris Berben i David Garrett.

źródło i zdjęcia: Stiebel Eltron Polska