Aktualności

Skoff: Targi Energetab 2016 za nami

23.09.2016

W ubiegłym tygodniu dobiegły końca XXIX Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB. Podobnie jak w poprzednich latach, nasza firma miała przyjemność obecności na nich oraz zaprezentowania nowych produktów obecnych w asortymencie.

Co się działo na naszym stoisku?

W tym roku chcieliśmy pokazać naszym gościom jak będzie kształtować się przyszłość oświetlenia. Jak pokazują trendy rynkowe, producenci będą kłaść nacisk rozwiązania nawiązujące do tzw. Internetu Rzeczy. W przyszłości oświetlenie będzie podłączone do magistrali inteligentnego domu, a ten do Internetu. Takie rozwiązanie będzie umożliwiało np. włączanie i wyłączanie oświetlenia, nawet gdy sami przebywamy na drugim końcu globu i dzięki temu zabezpieczenie domu przed złodziejami. Jednak to tylko wycinek możliwości jakie niesie technologia oświetleniowa przyszłości. Jej potencjał jest niewyobrażalny i tylko czeka na odkrycie.

W tym roku chcieliśmy pokazać naszym gościom jak będzie kształtować się przyszłość oświetlenia

Nasza firma podąża za tym trendem, dlatego pokazane na targach nasze oświetlenie oznaczone logotypem &MORE, to coś więcej niż oprawy, których jedynym zadaniem jest emisja światła. Produkty te poszerzyliśmy o funkcje umożliwiające sterowanie oświetleniem (ściemnianie i rozjaśnianie, zmiana koloru światła) za pomocą pilota lub smartfona lub też podłączenie opraw do magistrali DALI. Dzięki temu użytkownik ma prawie całkowitą kontrolę nad światłem oraz wygodę w dostosowywaniu go do własnych potrzeb.

Nasza firma podąża za tym trendem, dlatego pokazane na targach nasze oświetlenie oznaczone logotypem &MORE

Inteligentne rozwiązania dla domu to jednak nie wszystko. Zauważamy, że rewolucja nadchodzi także w infrastrukturze miejskiej, gdzie tradycyjne oświetlenie uliczne będzie zastąpione w niedalekiej przyszłości znacznie bardziej efektywnym i ekologicznym oświetleniem LED-owym. Z tego powodu na targach nasi goście mogli zapoznać się z rozwiązaniami firmy SKOFF w tym segmencie – oprawami iCity. Oprawy te dedykowane są do oświetleniu ulicznemu i mogą być podłączane do systemu zintegrowanego sterowania oświetleniem DALI. Co podkreślali nasi goście, cechują się one nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także znakomitymi parametrami świetlnymi oraz niebywałym bezpieczeństwem i ergonomią obsługi.

Inteligentne rozwiązania dla domu to jednak nie wszystko

Dziękujemy Państwu, że byliście z nami w tym roku. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska także i w przyszłym roku.

źródło i zdjęcia: SKOFF sp. z o.o.

Firma powiązana:

SKOFF sp. z o.o.

Telefon 32 215 28 93
www.skoff.pl
info@skoff.pl

SKOFF sp. z o.o.