Aktualności

Bona: Skandynawski design, czyli efekt surowego drewna na podłodze lakierowanej

23.09.2016

Szwedzka firma Bona wprowadziła niedawno  na nasz rynek produkt, który zachwyca nie tylko architektów gustujących w naturalnym, skandynawskim stylu, ale także właścicieli mieszkań i domów, którzy cenią sobie wyszukane i wyróżniające się rozwiązania. To lakiery nawierzchniowe, które pozwolą nam całkowicie zachować naturalny wygląd podłogi drewnianej przy najwyższym możliwym stopniu jej ochrony.

Co zrobić, aby móc cieszyć się odczuciem surowego drewna na lakierowanej podłodze drewnianej?
Tak unikalny efekt uzyskamy, gdy zdecydujemy się pokryć nasze podłogi lakierem nawierzchniowym Bona Traffic Natural albo Bona Mega Natural, gdzie lakier Bona Traffic rekomendowany jest do zastosowania w miejscach publicznych, o wyjątkowo wysokim natężeniu ruchu, natomiast Mega zarówno w publicznych, jak i mieszkaniach. Powierzchnia potraktowana tymi produktami daje nam wygląd i odczucie surowego, lekko wyszlifowanego drewna. Warto dodać, że najlepszy efekt surowego drewna uzyskamy, gdy pod lakier nawierzchniowy zastosujemy jedną warstwę lakieru podkładowego Bona White. Dwie warstwy lakieru Bona White z kolei dadzą powierzchni białe zabarwienie. Zatem jasną i naturalnie wybieloną podłogę drewnianą możemy od teraz otrzymać stosując lakier podkładowy Bona White.  To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę posiadania trwałych i łatwych w konserwacji podłóg lakierowanych.  

Wybieraj wyłącznie produkty bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny
Lakiery marki Bona, która prawie od 100 lat specjalizuje się w dostarczaniu bezpiecznych dla zdrowia i środowiska produktów do renowacji, instalacji i pielęgnacji podłóg drewnianych, posiadają szeregi certyfikatów poświadczające bezpieczeństwo ich stosowania. Jednym z wielu jest prestiżowy certyfikat Greenguard, który jest wydawany produktom spełniającym najbardziej rygorystyczne normy na świecie dotyczące emisji związków chemicznych. Z kolei Certyfikat Międzynarodowej Federacji Koszykówki FIBA dla linii lakierów Sportive potwierdza, iż bardzo wysoka jakość lakierów Bona została doceniona i znajduje zastosowanie w najbardziej prestiżowych arenach sportowych świata.

Sprawdzone produkty, którym zaufali profesjonaliści na całym świecie
Wysoka jakość, odporność na zarysowania i trwałość rezultatów, a także bezpieczeństwo stosowania produktów koncernu Bona zostało docenione przez profesjonalistów na całym świecie, dlatego produkty te chronią podłogi drewniane w wielu prestiżowych miejscach na każdym kontynencie. Szwedzkie lakiery i oleje zabezpieczają powierzchnię drewnianą w takich miejscach, jak scena Moulin Rouge w Paryżu, Tower Bridge w Londynie, Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu,  port lotniczy Kopenhaga-Kastrup w Danii, arena sportowa The Pepsi Center w Denver w USA i wiele innych.  

 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń do mnie!
Chętnie odpowiem na Twoja pytania.

Jacek Dziurdzia / Technik Bona
604-510-629
jacek.dziurdzia@bona.com

 

 

 

 

 

 

 

 źródło i zdjęcia: Bona

Firma powiązana:

Bona Polska

Telefon 61 816 34 60
www.bona.com
biuro@bona.com

Bona Polska